Recenze

  1. J B ★★★★★

    Měli jsme objednané ubytování, přijeli jsme pozdě, ale velmi mile nás překvapilo přivítání obsluhy, která na nás čekala a ještě navíc velmi ochotný kuchař, který nám ještě v pozdních hodinách uvařil večeři. Za nás velké plus tohoto hotelu. Velmi děkujeme ochotné obsluze a rádi se sem ještě vrátíme. Za nás nesmí být méně než ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

  2. Zdenka Subertova ★☆☆☆☆

    Asi to byla první a poslední zastávka na oběd.Česnečka byla ochucená voda, sýr se musel hledat,česnekem taky hodně šetřili,ovšem syrové vajíčko tam plavalo,výpečky se zelím až na bramborový knedlík celkem ušly.

  3. Karolína Černá ★★☆☆☆

    Poprvé a naposledy. Na základě nabídky jídelního lístku a cen jsme čekali naprosto odlišný gastronomický zážitek. Česneková polévka chladná a téměř bez česneku, hovězí vývar nedochucený pouze s pár nudličkami a mrkví v malé mističce za 80 Kč. Kuřecí steak s hranolky a omáčkou z lišek studený a bez chuti, omáčka nic moc. Kanadský Poutine průměrné, také nutné dochutit. Celkový zážitek hodnotíme jako velmi chabý.

  1. Jiřina Lysáková ★★★★★

    Boží jako vždycky. Četla jsem recenze a nechápu, co se stalo. Ale sem se jednou za čas vracíme na polotmavého Beránka (boží pivo) a jídlo, ze kterého vždycky říkám, že už nechci jídlo ani vidět. :D Jet do Sněžného se najíst = jet se přežrat. :D Vždycky jsme tu byli spokojeni s kvalitou, s chutí, s rychlostí i s obsluhou. Dokonce, i když jsme byli v minulosti ubytovaní v hotelu. A minulý týden tomu nebylo absolutně jinak. V docela přeplněné restauraci jedna jediná slečna. Vše stíhala, usmívala se, byla ochotná, milá. Partner si dal výpečky, já špagety. Oba jsme byli opravdu moc spokojení. Jsem v jídle poslední dobou omezená ze zdravotních důvodů, ale byla jsem opravdu moc spokojená. Opět jsem se "přežrala", takže jsme se pak ještě vydali na zdravotní procházku. :D Opět se zase rádi vrátíme.

  2. Suck Pain ★☆☆☆☆

    Dnes jsem navštívil se svojí Paní tuto luxusní restauraci. Objednávka tekutin neni potřebná, ale objednávka polévky už je trochu zajímavější, neboť jsem si objednal - cituji “silný hovězí vývar”, ale místo vývaru jsem dostal vlažnou vodu s olejem a nudlemi, ani kousíček masa se zde nenachazel. A rád bych se vyjádřil i k druhému chodu, ale nemám na to sílu, takže zkráceně to vypadalo i chutnalo jak polotovar z bille. Takže tak a děkuji.

  3. Markéta Bradová ★☆☆☆☆

    Nedoporučuji, objednali jsme vývar - doba čekání přes 40 minut bez upozornění obsluhy, poté jsme dostali obarvenou vodu bez chuti a s nedovařenou zeleninou. Obsluha stejně jako polévka - nemastná, neslaná.

  1. Eliška Chocholoušová ★☆☆☆☆

    Hodnotit jidlo nemůžeme, protože jsme ho po 1 hodině čekání nedostali. Obsluha příjemná, ale v rámci gastronomických pravidel by měla určitě informovat o zdržení. Pivo Starobrno dobré.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Restaurace Hotel Sněžné?

Restaurace Hotel Sněžné se nachází na adrese Sněžné 73, 592 03 Sněžné, Česko

Jak se dostanu k Restaurace Hotel Sněžné?

Trasu k Restaurace Hotel Sněžné najdete zde odkaz

Advertisements