Restaurace má mít otevřeno do 22:00 v 20:48 mi bylo řečeno, že to dnes vypli. Takový přístup je možná tak ostuda, nevadí změníme restauraci.
Recenze
-
Roman Mašlík ★☆☆☆☆
-
Lipbychsejmenovatnemohla ★★☆☆☆
Osobně celkem fajn ale rozvoz je katastrofa. Když už dojedou, tak s velkým zpožděním, vše studené a za poslední 4 objednávky vždy špatná objednávka či chybějící část. Rozvozář místo aby předal jídlo, vám prvních 10 minut lichotí a vyptává se na věci které opravdu nejsou vhodné. A když už si myslíte, že alespoň máte nějaké jídlo studené jak psí čumák, tak zjistíte, že ta pizza je úplně jiná a nejlépe v nejedlém stavu připlácnutá na karton. Dala jsem šanci ale je to velké zklamání.
-
Adam Jaroš ★★★☆☆
Z této “restaurace” jsem si mam pocit ze v nedeli objednal pizzu přes rozvoz. Ne jen, te mi volala nejaka arogantní Ukrajinka. Mimo jiné mi byla dovezena připálená pizza. Jedinej důvod, proč jsem ji nevrátil byl ten, ze rozvoz dela kamarád a nechtěl jsem mu přidělávat práci. Původně jsem nechtěl psát ani recenzi a pouze o tom informovat majitele. Ten se chová ale povrchně a arogantně a neodpovídá. Tak jsem bohužel nucen se o tuto zkušenost podělit veřejně
-
Dominik Molík ★★★★☆
Hned při příchodu nás s úsměvem přivítala slečna z obsluhy, což nám okamžitě zlepšilo náladu. Usadili jsme se na venkovní zahrádku a během chvíle jsme dostali jídelní lístky. Objednávka proběhla rychle, nápoje dorazily za 2–3 minuty a jídlo přibližně za 15–20 minut, což vzhledem k tomu, že se jednalo o smažené pokrmy, považuji za zcela pochopitelné. Chuťově bylo jídlo velmi dobré burgery, stripsy i hranolky byly kvalitně připravené, hranolky navíc příjemně osolené. Jediným drobným nedostatkem bylo, že burgery byly podávány mírně vychladlé. Co mi bohužel zkazilo celkový dojem, byla hygiena kuchařky, která působila neupraveně, a také chování některých hostů. Několik z nich bylo zjevně pod vlivem alkoholu, hlasitě křičeli a narušovali tak atmosféru. Nešťastným vyvrcholením situace bylo, když se k jejich zábavě připojila i samotná kuchařka. V tu chvíli jsme se rozhodli jídlo si zabalit s sebou a odejít. Celkově hodnotím jídlo a obsluhu na 4,6 hvězdičky z 5. Navíc chci ocenit i sympatickou slečnu, která se během naší návštěvy pohybovala za barem, menší postavy, černé vlasy mikádo, štíhlejší, pravděpodobně z Ukrajiny. Její příjemné vystupování a komunikace dodaly podniku příjemnou atmosféru.
-
Martina Buronova ★★★★★
Absolutní překvapení. Výborné pečené žebra a senzační boršč. Vybavení restaurace starší, nevzhledné, ale vše čisté. Obsluha usměvavá a milá. Zkrátka na pohled nic moc, ale jídlo a obsluha špičková!!
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa PIZZA DONNA EMONA?
PIZZA DONNA EMONA se nachází na adrese Dukelská 7 49°59'31. 17°27'58, 792 01 Bruntál-Bruntál 1, Česko
Jaké je telefonní číslo PIZZA DONNA EMONA?
Můžete kontaktovat PIZZA DONNA EMONA na čísle +420 603 773 619
Jak se dostanu k PIZZA DONNA EMONA?
Trasu k PIZZA DONNA EMONA najdete zde odkaz