Recenze

  1. Petr Kutek ★☆☆☆☆

    Marvanovi, probíhající exekuce. Neposílejte peníze předem. Stále zkouší podnik v oblasti výroby nábytku, Marvanová vtipně i v oblasti finančního poradenství, což je asi nejvíc vtipné. Případně adresa Horka 61, 53851 Horka . Kde má pan Marvan 1/3 baráku. Nyní bude probíhat soud 6/25 kde je cca 56 poškozených. Nebojte se ozvat a případně individuálně nahlásit na Policii.

  2. Monika Čápová ★☆☆☆☆

    Hrozny servis, komunikace, vše problém. Postylku pro deti jsme začali řešit v říjnu s dodáním po Novém roce. Namontovana byla posledního března pod výhrůžky, že pak už požadujeme komplet platbu nazpět a postel nepřevezmeme. Namontovali, ale dvířka u ohrádky nejdříve neudělali jelikož neměli správně panty. Poté špatně smontovane takže na 2x u nás byli na opravu. Ani jednou dvířka na schody neudělali jak měli být, poprvé je odvezli s sebou a napodruhé přivezli jiné, ošklivé, pokazene a zkroucene. Vše co bylo domluveno, že udělají znovu a pořádně tak vůbec, maximálně něčím zatreli na místě. Byla domluvena výměna schodiště k postelim. Neproběhla. Prozatímní ohrádka se několikrát vylomila a spadla i na syna- 2 roky. Slyším jen neustále výmluvy, lži a nyní už nekomunikuji vůbec. Dejte si prosím pozor. Komunikace probíhá skvělé jen do doby připsání platby na jejich účet. Opravdu nemohu doporučit a vrácení peněz za nedodržení služby s nimi bude řešit nás právník.

  3. Nela Kucínová ★☆☆☆☆

    Myslela jsem, že se k sepsání negativní recenze v životě nedostanu, ale co jsem zažila s touto firmou mi ani naše rodina a přátelé stále nevěří. Než jsem něco objednala, měla jsem si opravdu přečíst recenze a to jak tady, na zboží.cz, tak na FB a diskuzi e-mimina. 21.3. jsem zaplatila vystavenou postýlku, co měli na skladě. Po měsíci, kdy se nic nedělo, jsem napsala majitelce, kdy tedy bude dovoz. Prý do 14 dnů. Čekali jsme měsíc, dalších 14 dní se už muselo vydržet. Nic. Opět jsem se ptala, kdy postýlku můžeme čekat, odpověď byla, že teď do Karlových Varů bohužel nejedou a zda nechci zaslat přepravou. Dopravu jsem platila 1.300,-, nechápu tedy, že mi nezaslali přepravcem rovnou. Opět nic, že chci přepravcem jsem musela dalších 14 dní připomínat. Poté tedy, že zadáno v systému, ale bohužel si to přepravce již několikátý den nevyzvedl. Opět urgováno, na to konto mi tedy volal někdo z dílny, že postýlka ještě není ani zabalená a připravená k odvozu, že jí teprve musí znovu složit a raději zkontrolovat - přitom to už jsem měla od majitelky informaci, že postýlku přepravce nevyzvedl. No jak by mohl, když o tom nevěděl. Pak tedy zase chudáci z Toptrans 2x zbytečně jeli, protože postýlka stále nebyla připravena k odvozu. Uběhl tedy další týden a půl a postýlka konečně přišla. Příšerně zabalená, špinavá a chyběla půlka. Ihned urgováno, že nemáme půlku postele a ať prosím druhý den odešlou. Je to opět 7.den, kdy se denně připomínám, prosím a volám, zda už odešlou. Nepřeju nikomu takové nervy, desítky e-mailů, 10 telefonátů. Téměř dva měsíce se mě dcerka ptá, když už bude postýlka. Byla skladová a ihned jsem zaplatila přepravu, nechápu tedy, že to jsou téměř dva měsíce a mám půlku špinavé postýlky a slzy v očích. To mi majitelka vlastně do telefonu řekla, zda nemůžeme vyřešit v klidu, bez pláče. No, paní se to lehce řekne, když má dva měsíce na účtu 18.000,- Kč a já jí musím denně prosit. Opravdu nikdy více ! A takových nás je stovky, stačí jen všude zadat recenze postylkov :(

  1. Jakub Vacek ★★★★★

    Postylkov.cz je pro mě jasnou volbou, když jde o dětské postýlky. Jejich masivní dřevo a pečlivé zpracování dodávají postýlce nejen krásný vzhled, ale také jistotu kvality a bezpečí pro mou malou dceru. Zákaznický servis je příjemný a profesionální, což z nákupu udělalo hladký a pozitivní zážitek. Navíc vyvýšená postel pro dívku poskytuje útulný prostor pro její odpočinek.

  2. Libuše Vespalcová ★★★★★

    Dobrý den, chtěla bych se podělit o skvělou zkušenost s rodinnou firmičkou POSTÝLKOV.CZ. Potřebovali jsme už velké postýlky pro naše 3 leté dvojčata. Výběr vhodného výrobce je na internetu celkem loterie. Avšak Postýlkov jsem si zamilovala na první pohled. Když jsem pak kontaktovala paní Marvanovou, jejíž milý a vstřícný přístup také musím vyzdvihnout, bylo jasno. My jako rodina s třemi dětmi nemáme peněz nazbyt, ale i po této stránce je cena jak se říká poměr-výkon výborná. Postýlky Agátky nám včera přivezl mladý sympaťák, který je na místě smontoval. Od objednání uplynuly 4 měsíce a i když původně mělo být méně, vůbec nám to nevadí. Postýlky jsou krásné, kvalitní, bytelné a naše děti jsou nadšené. Co je větší pochvala, než úsměvy dětí:):):). Takže Marvanovi moc a moc děkujeme a určitě to nebylo naposledy! Vaše Potůčata z Moravy:)

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Postýlkov?

Postýlkov se nachází na adrese Osady Ležáků 835, 538 51 Chrast-Chrast u Chrudimě, Česko

Jak se dostanu k Postýlkov?

Trasu k Postýlkov najdete zde odkaz

Advertisements