Byli jsme na prodloužený víkend. Paní recepční v hotelu byla milá a ochotná. Hotel je spíše pro rodiny s dětmi, ale i jako pár jsme využili např. Wellness, které je naprosto výborné a klidné. Pokoje jsou moc hezké a individuálně zdobené. Výborná je vytápěna podlaha, kterou si nastavíte dle svých potřeb. Velmi pohodlné matrace a vše čisté a nové. Pouze polštáře už byly dost proležene a nedalo se na nich příliš spát. Využili jsme nákupu menších polštářu v pekle. Bez nich by vsak bylo spaní dost nepohodlné. Pokoje taky nebyly příliš odhlucnene, takže byl celkem slyšet řev děti z vedlejšího pokoje. Velmi slyšet bylo i běhání děti z herny, která je poblíž. S větším počtem děti jsme však počítali. Jeste při větším počtu lidí na pokoji by možná bylo lepsi vice skříni. Jedna šatní skříň a pár skříněk Velmi vysoko, což pro každodenní využití není moc praktické splhat do takové výšky. Nějaká komoda by se hodila ještě. Občas také zlobila teplota vody že studené na velmi horkou. Což při sprchovani bylo dost obtezujici. Polopenze v Pekle byla ok. Jídlo chutné a velký výběr. Jen Teda večeře jak mělo zjištěno dost hostů je ideální navštívit na 18 hodinu. Jídlo bylo hned pryč a personál doplňoval až po celkem dlouhé době. Následně už příliš velký výběr nebyl. Celkově však Velmi doporučuji. Vyborne je vnitřní propojení s wellness, kde je pro hosty hotelu i výborná cena a dále propojení s peklem.
Recenze
-
Lenka Drábková ★★★★☆
-
Miroslava Bednářová ★★★☆☆
Nádherný hotel a pokoje, peklo super, oceňuji řemeslné zpracování. Ubytovali jsme se v VIP pokoji ale jako VIP se bohužel necítíte uvítání na recepci bylo nijaké a restaurace to je chaos, máme polopenzi formou bufetu. Pokoj stojí 11000,- na noc a z jídla nic moc výběr a nezvládají doplňovat takže se vám stane, že vystojíte frontu a nakonec na Vás nic nezbude. Chybí jim systém v obsluze, mají v tom chaos ani nevý kdo jim tam přišel a kdo nee. V pohodě by jste si tam došli najedli se a bez povšimnutí odešli. Jinak personál je mýlí když už si Vás všimne. Objednali jsme si po telefonu doplňkové služby, ale bohužel to nikdo nenapsal a tak jsme neměli nic. Má to tu veliký potenciál ale bohužel služby pokulhávají. Pracovala jsem v gastronomii 15let a takle by se to dělat nemělo. S pozdravem Bednářová
-
Markéta Borecká ★★★☆☆
Pozitiva - stylové pokoje, ktere dozajista nadchnou nejedno dite i dospělého. Parkovani zdarma hned u hotelu. Dámy na recepci velmi milé, rychlá odpověď na email, příjemné přivítání. Minibar za rozumné ceny. Na pokojích bohužel koberec, což se v hotelu nedá nikdy vyčistit tak dobře, jak by člověk rád. Matrace prolezele, tedy nepohodlné. Večeře byly servirovane, protože málo lidí. Všechno buď smažené, nebo hodně kořeněné. Děti dostaly palačinky. Polévku nám zapomněli přinést. Mně bohužel bylo těžko celou noc, večeře mi fakt nesedla. Snídaně fajn, bufetove, slušný výběr, oceňuji, že dodělali míchaná vajíčka. Herna mozna pro starší děti ok, pro menší úplně ne. Celkově shrnuto - design pokoje super, pohodlí horší, recepce velmi příjemná, v restauraci obsluha horší. Na jednu noc asi v pohodě i znovu jiný pokoj kvůli designu pro děti, ale víc kvůli (ne)pohodlnemu spaní a večeři ne.
-
lucie Ballon -Mierna ★★★★★
Hotel byl celkově v pořádku, jídlo chutné a oceňujeme také množství herních prvků v pokoji, které potěšily naše děti – opravdu si to užily. V případě nepříznivého počasí ale chybí širší nabídka aktivit, takže možnosti vyžití jsou trochu omezené.
-
Klára Kořánová ★★★☆☆
Hotel Kocourkov v Hlinsku je nádherné místo – krásné prostředí, stylové vybavení a celkově velmi příjemná atmosféra. Slíbený bohatý výběr večeří nebyl ani zdaleka. Bohuzel jen rajská omáčka+všechny druhy příloh a řizek+hranolky. Bohužel celý dojem zásadně pokazil nepřijatelný přístup paní H. Šebkové na recepci wellness. Její chování bylo nesnesitelné a především nepřípustné, a takový zážitek si rozhodně nehodlám nechat líbit ani akceptovat. Profesionální a vstřícný přístup by měl být samozřejmostí, zejména na místě, které se snaží působit jako luxusní a relaxační. Bohužel jsme velice znechuceni. Velká škoda, protože jinak by šlo o téměř bezchybné ubytování.
-
Karin Prochaskova ★★★★★
Výjimečný hotel s nádhernými tématickými pokoji, strávili jsme zde 2 noci a určitě se vrátíme, vyzkoušet jiný pokoj. Byť jsme dospělí, tak se nám hotel moc líbil.
-
Jitka Zimová ★★★★★
Hotel Kocourkov slouží jako ubytovaní pro návštěvníky Peklo Čertovina. Určitě doporučuji s dětmi. My jsme byli ubytovaní v pokoji Na Hradě, který je až pro pět lidí a byli jsme atmosférou unešeni. Zároveň mldeti mají v ceně obří jednu i se řetízkovým kolotočem, který ovládají rodiče. Pokud chcete využít wellness, tak vám čerti nabídnou svoje hlídání dětí právě v této herně. Večeře a snídaně luxusní a bohatý výběr.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Hotel Kocourkov?
Hotel Kocourkov se nachází na adrese Medkovy Kopce 35/35, Medkovy Kopce, 539 01 Raná-Hlinsko v Čechách 1, Česko
Jaké je telefonní číslo Hotel Kocourkov?
Můžete kontaktovat Hotel Kocourkov na čísle +420 725 732 890
Jak se dostanu k Hotel Kocourkov?
Trasu k Hotel Kocourkov najdete zde odkaz