Dobrý den, v sobotu 11.10.2025 proběhl v prostorách hotelu sraz kapely SEVEN s fanoušky. Obsluhující personál byl skvělý, vše řešil s úsměvem a s tou největší ochotou vyjít nám ve všem vstříc. Jídlo bylo skvělé a chutné. Ubytování taktéž skvělé, čisté a všichni se cítili, jako v pěřinkách u maminky. Nezbývá mi nic jiného, než hotel doporučit komukoliv, ať již na soukromé ubytování, tak i na akci většího rozsahu Za FanSEVENkluB Michal Valenta
Recenze
-
Majky Valenta ★★★★★
-
ing. Kolegoveee ★☆☆☆☆
Při telefonické rezervaci ubytování pro 6 osob jsme se rovnou ujistili, že se v hotelové restauraci budeme moct i navečeřet. Bylo nám řečeno, že je možno objednávat do 19:00 a v Přibyslavi prakticky jiná možnost zajít večer na jídlo není (uprostřed prázdnin šokující informace). Když jsme v 18:15 prováděli check-in na recepci = přímo v restauraci a ptali se, jak to bude s večeří, tak nám recepční/servírka sdělila, že už se nevaří, a to zrovna u stolu začali jediní hosté konzumovat před chvílí servírované jídlo. Recepční/servírka rychle přišla s historkou, že se kuchařka zranila a ta v tu chvíli skutečně začala teatrálně kulhat. Chtěli jsme ubytování zrušit a odjet, ale nakonec si to rozmysleli. Pár kroků od hotelu jsme objevili příjemnou Restauraci U Žižky, což nám recepční/servírka ani nebyla schopná poradit. Hrozná kvalita služeb.
-
Romana Koudelková ★★★★★
Loni jsme byly s děvčaty, skvělé místo,pan ředitel skvělý profesionální přístup,obsluha perfektní znovu se těším na další turné.
-
Zuzana ★★★☆☆
Navštívili jsme z duvodu svatby na jednu noc. Poloha fajn, není bezbariérový vstup, alespoň tedy nebyl znacen. Parkování zdarma a místa bylo hodně. Pokoj prostý, ale stačí. Avšak slyšíte absolutně vše z chodby i z vedlejších pokojů. Bohužel jsme se nevyspali, za to víme všechny problémy účastníků z cyklo zájezdu, co jsme slyšely ráno z poza dveří a stěn.
-
v roger ★★☆☆☆
Svůj dojem mohu shrnout pouze do konstatování “Raději již něco podobného nezažít”. Důvod: pokoj bez ledničky, okno je zamčeno a lze otevřít, pouze ventilačku, personál spíše neochotný, čepovat pivo neumí - čepuje ho na 4x a nechává ho odstát, samé výhrůžky a pokuty, vrzající postel. Kuchařka byla fajn a snídaně také byla v pohodě. Parkování bez problému, je zde dostatek místa.
-
Tomáš Kyptun ★★★★★
Pobyt v Hasičském hotelu Přibyslav byl naprosto skvělý zážitek.:) Hotel se nachází v klidné lokalitě, která je ideální pro odpočinek a načerpání nových sil. Velmi mě potěšil přístup vedoucího i celého personálu, Všichni byli neuvěřitelně příjemní, ochotní a vstřícní. Pokoje byly krásně čisté, útulné a působily opravdu pohodlným dojmem. Oceňuji také otevřenost hotelu k různým možnostem a potřebám hostů, což náš pobyt ještě více zpříjemnilo. Rozhodně doporučuji všem, kdo hledají pohodové ubytování v přátelském prostředí!
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Hasičský hotel Přibyslav?
Hasičský hotel Přibyslav se nachází na adrese Husova 385, 582 22 Přibyslav, Česko
Jaké je telefonní číslo Hasičský hotel Přibyslav?
Můžete kontaktovat Hasičský hotel Přibyslav na čísle +420 775 150 650
Jak se dostanu k Hasičský hotel Přibyslav?
Trasu k Hasičský hotel Přibyslav najdete zde odkaz