Recenze

  1. Jarek Quatro Harčarík ★★☆☆☆

    Pěkně opravené .. ale staví tady jen některé spoje ..

  2. Robert Madaj ★☆☆☆☆

    Na to, že je to na konci světa, jsou místní ceny trochu hogo fogo.

  3. Aneta Melicharová ★★★☆☆

    Jedná se o maličkou železniční zastávku, na které dokonce ani nestaví spěšné vlaky, ale jen vlaky osobní - a to dokonce pouze na znamení pasažéra. Někdy se stává, že strojvedoucí osobního vlaku přehlédne, že na zastávce někdo stojí a v nočních hodinách mu nezastaví, což může být dost na škodu. Navíc v případě zpoždění vlaku nemá čekající osoba šanci se dozvědět, že vlak zpoždění má - pokud tedy nemá internetové připojení v mobilu a nezjistí si to sám.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jak se dostanu k Nové Losiny?

Trasu k Nové Losiny najdete zde odkaz

Advertisements