Pěkně opravené .. ale staví tady jen některé spoje ..
Recenze
-
Jarek Quatro Harčarík ★★☆☆☆
-
Robert Madaj ★☆☆☆☆
Na to, že je to na konci světa, jsou místní ceny trochu hogo fogo.
-
Aneta Melicharová ★★★☆☆
Jedná se o maličkou železniční zastávku, na které dokonce ani nestaví spěšné vlaky, ale jen vlaky osobní - a to dokonce pouze na znamení pasažéra. Někdy se stává, že strojvedoucí osobního vlaku přehlédne, že na zastávce někdo stojí a v nočních hodinách mu nezastaví, což může být dost na škodu. Navíc v případě zpoždění vlaku nemá čekající osoba šanci se dozvědět, že vlak zpoždění má - pokud tedy nemá internetové připojení v mobilu a nezjistí si to sám.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jak se dostanu k Nové Losiny?
Trasu k Nové Losiny najdete zde odkaz