Velmi dobré rýžové nudle se zeleninou a hovězím masem.Doporučuji.
Recenze
-
Petra Hrbáčková ★★★★★
-
Martina ★☆☆☆☆
Objednala jsem si kuře, dostala jsem kachnu. Když jsem se na ně obrátila, že to není kuře ale kachna, tak tvrdily že to kuře je a hádaly se dál. Sklenice na pití hnusné zapatlané. Otřesný
-
Kk Aa ★☆☆☆☆
Další vietnamské jídlo kde neumí nikdo česky. Objednal jsem si křupavé kuře a dostal jsem kyselou gumuvou kachnu. To je tak těžký tam přijmout jednoho Čecha na pokladnu? Strašný
-
Tomáš Banáš ★★★★☆
Měl jsem zde tu možnost ochutnat gyros s nudlemi který bych ohodnotil jako 7/10 a poté dvakrát Pho bo, jednou bylo neochucené a ne moc dobré a po druhé došlo ke změně a již je více chuťově dobré a chutná více jako opravdové Pho bo. Nejedná se zde o žádný vrchol gastronomie, ale jako vietnamské bistro v obchodě je to dobré.
-
JFK ★★★★★
Maj to dobrý. Často chodím na vepřové pikantní a to maj super. Ještě jsme měli kuřecí kousky a to kuřecí jak vám řízek rozkrájí na ty plátky. Nudle klasický, dobrý. Žádný průhledný rýžový. Jinak kuřecí nudličky mi přijdou, že je neumí udělat Vietnamci nikde. Že všude je maj divný. Vepřový maj v bandasce s horkou vodou tak se stihne udělat proto je dobrý. Narozdíl od kuřecího co dělá přímo před váma. Proto možná negativní recenze. Smaž. sýr v housce taky ujde.
-
Bučoun ★☆☆☆☆
Otřesné jídlo. Měl jsem kuřecí se seznamem a nudlemi a znovu už ne. Stálo to 150 a nedal bych za to ani 50 korun znovu
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jak se dostanu k Asijská restaurace Guty?
Trasu k Asijská restaurace Guty najdete zde odkaz