Recenze

  1. Kateřina Benova ★★★★★

    Velmi milý, vstřícný a usměvavý personál, na recepci, u snídaně, ve wellness, v pivnici i herně! Vše jsme s dětmi využili. V okolí je spousta restaurací, kde jsme chodili na oběd či večeři. Také je blízko obchod pro nákup svačin. Centrum hned za rohem! Ubytování bylo čisté, snídaně dostačující. Pokoj jsme měli u terasy, takže diskotéka v sobotu nás rušila minimálně. Velmi jsme si pobyt užili! Děkujeme

  2. Petr Skrebsky ★★☆☆☆

    Hotel na super místě blízko centra. Bohužel špinavá koupelna a přístup recepční veškerý dojem zkazily. Znovu bych se neubytoval. Wellness -je dobré si předem zjistit provozní hodiny, v neděli zavřené, v týdnu jsou sauny otevřeny například jen 1,5 hodiny denně a tuším ve středu pouze ženy. Restaurace je jen na snídaně a netopí zde, jinak je zavřená.

  3. Martina Stloukalová ★★★★★

    Maximální spokojenost.Personál velmi ochotný, pokoje čisté i prostorné. Sauny ,solná jeskyně, bazén ( menší ale dostačující) plně funkční.Mohu jen doporučit pobyt jsme si opravdu užívali.

  1. Tereza Machatová ★☆☆☆☆

    Na bookingu,jsem sháněla ubytování na Štědrý den,hotel se mi líbil hlavně proto,že je dog friendly a že je možnost wellnessu. Udělala jsem rezervaci a obratem mi přišla zpráva z recepce, že mi rezervaci potvrzují a byli k tomu dodané informace o ubytování. Bylo zde napsáno že v ceně ubytování je zahrnuto “snídaně , vstup do fitness a wellness ve vyhrazených hodinách” plus odkaz na vyhrazené hodiny,kde bylo napsáno tuším “9:00-20:00”. Paní jsem ještě psala,zda to pro ně není problém,že tam budeme takto o svátcích a zda je nebudeme omezovat. Na to ani nereagovala a psala, že hotel bude v omezeném režimu,že bude na telefonu. Po té,jsem se zeptala jak to tedy bude s wellness a odpoveď byla,že wellness nebude fungovat vůbec. Když jsem jí s tím konfrontovala,napsala mi,že bych se to dozvěděla na stránkách chvili před Vánocemi. Takže já si platím za wellness v ceně,který bude uzavřený? A ještě by mi to ani nepsala,ale až možna par dnu před datem příjezdu? Nedoporučuji,hrozný neprofesionální chování.

  2. Nikola Kováříková ★★★★★

    S ubytováním jsme byli velmi spokojeni. Pokoje byli velmi čisté, snídaně bohatá. Slečny na recepci milé a na všechny dotazy s úsměvem odpověděly. Prostory s bazénem a vířivkou sice menší, ale dostačující. Můžeme doporučit.

  3. Radek Tegel ★★★★★

    Pokoje čisté, příjemné, vše odpovídalo fotografiím. Snídaně perfektní (míchaná i sázená vejce, párky, klobásky / croissanty, palačinky / ovoce, zelenina... všeho dostatek). Skvělý wellness s menším bazénem (na 4 až 5 temp) a saunovou zónou. V pozdních večerních hodinách trochu větší hluk z ulice, zřejmě kvůli místní otevřené pivnici.

  1. Pavel Jungman ★★★★★

    Za me super, pani z recepce je vesela kopa. Hotel cisty a super. Snidane bych na muj vkus trosku zefektivnil, aby obsluha nemusela porad doplnovat male dzbanecky s dzusem. Dejte tam vetsi a nebo automat a vetsi varnu na michana vajicka aby po 4 hostech nebyla prazdna a nemuselo se zase doplnovat. Jinak hotel super, super lokalita a nadherne pokoje a super zazemi. Radi bychom se s detmi vratili.

  2. Alena Polehňová ★★★★★

    Hotel dobře umístěný, blízko na nádraží vlakové i autobusové, úplně blízko hlavní třída a centrum města, milí zaměstnanci na recepci, hezké prostředí uvnitř - proskleně schodiště, ve 4. patře venkovní terasa. Moc hezké.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Hotel Elegance?

Hotel Elegance se nachází na adrese 2, Husitská 2635, 787 01 Šumperk-Šumperk 1, Česko

Jaké je telefonní číslo Hotel Elegance?

Můžete kontaktovat Hotel Elegance na čísle +420 581 112 120

Jak se dostanu k Hotel Elegance?

Trasu k Hotel Elegance najdete zde odkaz

Advertisements