Bydlení hodnotit nemohu,chci se jen vyjádřit k přilehlé restauraci, kterou jsme za dnešní odpoledne navštívili 2 x. Restaurace uvnitř prázdná, venku asi 8 stolů, kde je večer cca dohromady 25 lidí a dvě servírky nestíhají. Mladé děvče, brigádnice je aspoň docela milé,ale druhá starší paní tak tu na první pohled cokoliv obtěžuje včetně hostů. Stoly neutřené, špinavé nádobí zůstává dlouho na stole před hosty,pivo průměrné. V poledne jsme měli česnekovou polévku,ta byla vcelku dobrá, jen opražený chleba by se dle mého názoru neměl dávat přímo do polévky, protože by měl zůstat křupavý a ne rozmáčený.Při druhé návštěvě večer jsme si dali obloženou topinku. Směs kuřecího masa a leča na topince nedochucená a způsob servírování jak od malého dítěte.Shrnu to.Tuto restauraci už nemáme potřebu navštívit.Nebudu utrácet peníze tam, kde se necítím vítaná.
Fotografie
Recenze
-
Renata Drápalová ★★☆☆☆
-
Katka Venska ★★☆☆☆
Byla jsem s dětmi v pokoji turista strašně malý prostor podle fotek jsem myslela že to bude větší Jídlo nic moc výběr nabízí samé smažené jídla na výběr žádný třeba svíčková atd rýže s masem nic takového a to tam byly jakisi mentální tábor a to jsme musely hodinu čekat na jídlo děti měly hlad a obsluha no že bohužel musíme počkat že se mu nachystat jídlo napřed jim tak snad tam není jenom jeden kuchař provoz by měl být řádně zajištěn a ne čekat kdo jak dřív dostane a nedostane a ten výběr toho jídla nic moc
-
Kristýna Štěchová ★★★★☆
Měla jsem turistický pokoj, ale i za tu cenu by člověk očekával něco lepšího. Na záchod se člověk skoro nevejde, do koupelny také příliš ne. Všechno je tu dost natěsno. Při mém pobytu tady nebyl bohužel ani klid.
-
Jiřina Lysáková ★★★★☆
Skvělá lokalita, klidné prostředí, krásná restaurace. Přes Velikonoce jsme měli polopenzi, takže jsme si při příjezdu vybrali večeře vždy ze 2 variant dopředu. Snídaně byly formou bufetového rautu. Ocenila jsem, že jsme měli vejce u mazanec. Přála jsem si, abychom to měli tématické skrze Velikonoce. Pokoj byl docela fajn. Na mě moc tvrdé postele, takže jsem se moc nevyspala. Líbilo se mi, že jsme mohli jít na pivo nebo si dát před večeří polévku z jídelníčku a vše se psalo na pokoj. Takže nebylo třeba pořád něco platit. Výhled z podkrovního pokoje oknem je užasný. Jen teda, kdo jste větší, tak pozor na to, v noci jsem se docela slušně praštila, a to jsem docela malá.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Penzion U Ráztoky?
Penzion U Ráztoky se nachází na adrese Ráztoka 36, 768 45 Rusava-Bystřice pod Hostýnem 7, Česko
Jaké je telefonní číslo Penzion U Ráztoky?
Můžete kontaktovat Penzion U Ráztoky na čísle +420 777 341 831
Jak se dostanu k Penzion U Ráztoky?
Trasu k Penzion U Ráztoky najdete zde odkaz