Pěkné místo, kde se dá zastavit a ulevit si po cestě nebo se jen podívat jen tak. Moc fajn.
Recenze
-
Jakub Nikodem (kubasak) ★★★★★
-
Kris Jar ★★★★☆
Moc hezké a klidné místo, o které se pravidelně někdo stará. Určitě navštivte. Pokud sem jedete, tak se parkuje u železničního mostu, anebo za ním u vodní plochy. V létě je peklo tudy projet, když je zde nějaká akce, tak když už se zajímáte o kaple, tak myslete i na ostatní.
-
John Jilek ★★★★★
Klidné a krásné poutní místo zasvěcené P. Marii, k oddechu a tříbení myšlenek.
-
Karolina Svetla ★★★★★
Je tu krásné místo k odpočinku při procházce po okolí Zábřehu.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jak se dostanu k Šubrtova kaplička?
Trasu k Šubrtova kaplička najdete zde odkaz