Recenze

  1. Jakub Nikodem (kubasak) ★★★★★

    Pěkné místo, kde se dá zastavit a ulevit si po cestě nebo se jen podívat jen tak. Moc fajn.

  2. Kris Jar ★★★★☆

    Moc hezké a klidné místo, o které se pravidelně někdo stará. Určitě navštivte. Pokud sem jedete, tak se parkuje u železničního mostu, anebo za ním u vodní plochy. V létě je peklo tudy projet, když je zde nějaká akce, tak když už se zajímáte o kaple, tak myslete i na ostatní.

  3. John Jilek ★★★★★

    Klidné a krásné poutní místo zasvěcené P. Marii, k oddechu a tříbení myšlenek.

  1. Karolina Svetla ★★★★★

    Je tu krásné místo k odpočinku při procházce po okolí Zábřehu.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jak se dostanu k Šubrtova kaplička?

Trasu k Šubrtova kaplička najdete zde odkaz

Advertisements