Příjemné prostředí, velmi pěkně upravené venkovní prostory
Fotografie
Recenze
-
Iva Pekarova ★★★★★
-
Hana Cajkova ★★★★★
Málokdy píši recenzi, i když jako každý je sleduji, ale v tomto případě je to povinnost. Vzala jsem své neteře s dětmi na výlet na Dolní Moravu a protože máme rádi spíš klidnější místo, tak jsme se ubytovali mimo centrum. A cestou po Dolní Moravě jsme objevili úžasné místo s názvem V Zátiší. Ačkoliv jsme zde nebyli ubytování, tak nás majitelé přijali s otevřenou náručí a děti mohly využívat dětské hřiště v kempu a skákat na trampolíně do vyčerpání ;-) a když je přepadl hlad, tak se o nás postarala sympatická blondýnka v občerstvení, která nám uvařila a mohli jsme si jídlo odnést do svého příbytku. Takže jsme se zde stali stálými hosty a každý podvečer po výletě do pískového světa nebo mamutíkova vodního parku jsme se sem rádi vraceli. Dospělí jsme v mezičase využili vířivku, kde se o nás majitelé penzionu starali jako o vlastní. Takže při příští návštěvě jsme rozhodnutí, že se ubytujeme určitě zde. Ještě jednou děkujeme
-
Žaneta Koutná ★★☆☆☆
Ubytování hezké a čisté. Není co vytknout. Jen, že v apartmánu 8 je trošku hloupě řešena koupelna, je pidi a umyvadlo tak nízko, jako v mateřské škole. Jen bychom se chtěli podělit o zkušenost a jednání s penzionem. Měli jsme zaplacený víkendový pobyt se snídaní už od léta. Ale bohužel termín vyšel na víkend, který byl zasažen povodněmi. V týdnu, kdy předpovědi zvyšovaly varování a výstrahy na Jeseníky, tak jsme se zkontaktovali s penzionem, zda je možné termín přesunout na mimo sezónu - listopad nebo jaro. Bylo nám řečeno, že ne. Že to že prší nic neznamená. Buď přijeďte nebo termín propadne. Rozhodli jsme se tedy nepřijet. Ještě že tak. V pátek nebo v sobotu se urvala celá silnice na Dolní Moravu a z krásného víkendu by bylo peklo, ze kterého bychom nemohli ani odjet. Po dohadech po telefonu, jsme zkusili oslovit booking, zda nám mohou pomoci. Po nátlaku tedy penzion souhlasil se změnou termínu. Ale bez snídaní, protože v tu dobu už je neprodávají a že refundaci platby vyřešíme po přijezdu. Po příjezdu nám bylo sděleno, že nebude ani snídaně, ani welness ani refundace peněžní za zaplacené snídaně. Nejde ani tak o pár stovek za snídaně, ale spíše o proklientské jednání. Kdyby na snídaní alespoň nabídli dva kousky koupené bábovky a kávu, neřekneme ani popel. Jsme lidi. Ale tady proklientské jednání opravdu chybělo.
-
Marcela Kotková ★★★★★
Skvělé - naprostá spokojenost. Místa i po povodni již zpevněna, velikost dle výběru. Toalety a sprchy čisté. Majitelé jsou moc milí, pomohou, když je potřeba. Vše možno řešit on-line.
-
Martin Kolovrat ★★★☆☆
+ Krásné prostředí + Dětské hřiště, vodní bublina + Posezení s grilem + Parkování + Vybavení apartmánu + Hned u apartmánu je občerstvení s dobrým čepovaným pivem (langoš z Nowaca za kilo však nedoporučuju) - Sprchová hlavice by potřebovala vyměnit -> byla oprýskaná s ostrými hranami. - Záchod byl extrémně malý -> bylo nepříjemné dotýkat se při sezení vnitřku záchodové mísy. - Ručníky byly lehce cítit zatuchlinou. - Stará hlučná lednice - Cenu vířivky se saunou jsem nedohledal nikde dopředu. Až na místě jsme zjistili, že cena je 1600,-. To jsme raději jeli s rodinou do termálů v Losinách kde nás to i s wellness stálo dohromady 1100,-. - Účtujou si například poplatek i za použití dřeva pro grilování. Při ceně ubytování kolem 3500,- za noc pro rodinu bych čekal, že takové prkotiny jsou v ceně. - Nečekal jsem, že nám do apartmánu budou chodit v naší nepřítomnosti pracovníci ubytování. U hotelu s tím počítáte a pokud si to nepřejete, tak můžete dát na kliku cedulku, ale tady nás to překvapilo a ne úplně mile. Z toho co jsem si všiml, tak nám vyměnili koše (ok), ztlumili ledničku a vypli koupelnové topení, na kterém jsme si sušili věci z akvaparku. Toto beru jako nepříjemný zásah do soukromí v době pobytu.
-
Jiri Stepan ★★★☆☆
Kemp je příjemný a moderní. Zjevně se do něj dost investovalo. Byl relativně plný, a sociální trochu nestíhaly. Část mist je přímo u hlavni silnice (za potokem) což je trochu hlučné. Tři hvězdičky dávám za ceny. Je to proste trochu moc. Za noc za 4 lidi a auto 1000 a další peníze za elektřinu (trochu podivné měření - za dvě nabití telefonu vyšlo 20 Kč :-) a sprchy. Chápu že cena je dána poptávkou a blízkosti obecně predrazeneho resortu Dolni Moravy. Ať si to každý zváží sám. Edit na základě reakce. Ano cenu jsem znal. A akceptovat. Ale je to jako to pivo za 150 na letisti. Člověk na to má, ale dobrý pocit si neodnese. A hlavne není z webu úplně zřejmá. Zjistite ji jen udelanim rezervace a může značně překvapit nekoho kdo přijede na náhodu. Proto ji zmiňují. Je prostě výrazně vyšší než je běžné. Majitelům přeji ať to funguje. Určitě si to klientelu díky poloze a dolní morave najde.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Family apartments V Zátiší Dolní Morava?
Family apartments V Zátiší Dolní Morava se nachází na adrese Dolní Morava 42, 561 69 Dolní Morava, Česko
Jaké je telefonní číslo Family apartments V Zátiší Dolní Morava?
Můžete kontaktovat Family apartments V Zátiší Dolní Morava na čísle +420 602 456 310
Jak se dostanu k Family apartments V Zátiší Dolní Morava?
Trasu k Family apartments V Zátiší Dolní Morava najdete zde odkaz