Recenze

  1. Bella Morgenová ★☆☆☆☆

    Do servisu jezdím od zakoupení vozidla (cca 3 roky) byla jsem tam tedy pro upřesnění asi 5x. Nejvíce jsem si vždy cenila náhradního auta, ochotné domluvy a celkového přístupu, hlavně v krizových situacích. Bohužel se servis s přístupem dost zhoršil a práci za mě odflákli, chápu je před Vánoci, ale já na auto nespěchala, chtěla jsem mít vše hlavně ok a když říkám vše tak myslím vše. Volala jsem v neděli majiteli, ochotně nabídl ať to druhý den dovezu, auto jelo odtahovkou a již po telefonu jsem říkala, že blikají světla a pravděpodobně odešel alternátor, to stejné jsem řekla na recepci druhý den, řekli mi “Uvidíme jestli to do Vánoc stihneme”. Následně mi půjčili náhradní vozidlo a my vyrazili domů. Následný telefon během 2 dnů s tim, že je to opravdu alternátor a jestli chci originál nebo repas, řekla jsem, že repas a na to mi bylo sděleni, že bude do pátku sehnaný a během dalšího týdne bude oprava udělaná. Hned v pondělí v 15:00 telefon, že auto je hotové, snažili jsme se dát s přítelem dokupy jak se tam co nejdříve dostat, protože oba děláme do večera a ještě jsme tam měli doktory, no nic nakonec jsme se domluvili na čtvrtek ráno, nabízela jsem i středu večer. Každopádně po chvilce telefon, že mi budou účtovat poplatky podle pravidel se kterými mě nikdo neseznámil. Přítel vyrazil pro auto, převzal auto ve stavu “blikajícího stromečku” následně ho tedy zavezl zpět a jel zpět náhradním autem (podotýkám bylo dotankované a bylo to už večer). Volala jsem majiteli, jestli může dohlédnout na řádnou opravu mého vozidla, byl milý a řekl, že to není problém a zjistí situaci. Následně mi volal už dost arogantně, proč mu volám, že si má srovnat lidi (nic takového řečeno nebylo) a že je vše v pořádku, po naléhání na DŮKLADNOU prohlídku repas. alternátoru mi bylo stálé opakováno, že bliká pravé světlo a že alternátorem to nebude. Takže to, že světla OBĚ blikají mnohem víc než předtím je asi oka, no nic jedeme tam tedy znovu pro blikající auto, které se podle mě řádně neprohlédlo jak by se mělo, během cesty natankujeme na jediné nonstop benzince, kterou ani nemáme po cestě a jedeme tam. Samozřejmě cestou to nějaké palivo spapá a tak nádrž není úplně plná a na šaškování s kanystrem není moc čas, protože už bylo po pracovní době. Na místě stále požaduji velkou prohlídku, protože po sednutí do auta a zjištění, že zkušební jízda, kde najeli pouze 2km si účtují 200 Kč, které nejsou dotankované mi přijde opravdu nedostatečná prohlídka a výmluva typu, že za denního světla nejsou blikající světla vidět je bullshit, protože my je oba vidíme takže asi bude problém v očích. Každopádně jsem se prohlídky nedočkala a majitel mi mrsknul klíče na stůl a otevřel nám dveře jakoby říkal “Už jděte”. Absolutní neochota základních věcí a totální arogance a říct, že se nám hezky jezdilo v autě zadarmo mi přijde už totálně k smíchu, pokud něco nabízím jako plusovou službu tak ji přeci nemlátím zákazníkům o hlavu ne? Doufám tedy, že pokuty za dny účtujete všem včetně pána co měl půjčenou Fabií v automatu na kterou jsme původně čekali a bylo řečeno, že bude a pak, že se uvidí, kdy ji pán vlastně vrátí. Na naše náhradní auto se tlačilo z důvodu další opravy, protože nahrabat si před Vánoci na kvantitě vám jde hezky, ale udělat to a hlavně ZKONTROLOVAT TO to vám fakt nejde pánové. Již nikdy víc a veeeeeelikým obloukem někam jinam.

  2. Mc.Mokur Marrt ★★★★★

    Perfektní autoservis, kde je vidět, že zákazník je na prvním místě. Domluva byla rychlá a bez komplikací, termín dodrželi přesně, a navíc vše dopředu vysvětlili. Oprava proběhla kvalitně, auto jede bezchybně a cena byla férová. Oceňuji i lidský a profesionální přístup cítíte se tu opravdu v dobrých rukou. Určitě doporučuji a rád se vrátím.

  3. chalupa Šindelka ★★★★★

    Maximální spokojenost! ***** Před měsícem jsme do autoservisu Cokytle přivezli dvě auta na výměnu spojek. Oprava proběhla rychle, přesně dle domluvy a bez zbytečných průtahů. Komunikace byla po celou dobu výborná – vstřícná, srozumitelná a profesionální. Oceňujeme vysokou odbornost, pečlivě provedenou práci a opravdu příjemné vystupování celého týmu. Je vidět, že vědí, co dělají, a záleží jim na zákazníkovi. Rádi se v případě potřeby opět vrátíme a servis můžeme s klidem doporučit dál. děkuji Kubaník

  1. Milan Kubaník ★★★★★

    Maximální spokojenost! ***** Před měsícem jsme do autoservisu Cokytle přivezli dvě auta na výměnu spojek. Oprava proběhla rychle, přesně dle domluvy a bez zbytečných průtahů. Komunikace byla po celou dobu výborná – vstřícná, srozumitelná a profesionální. Oceňujeme vysokou odbornost, pečlivě provedenou práci a opravdu příjemné vystupování celého týmu. Je vidět, že vědí, co dělají, a záleží jim na zákazníkovi. Rádi se v případě potřeby opět vrátíme a servis můžeme s klidem doporučit dál. děkuji Kubaník

  2. Tomas Skalicky ★★★★★

    Rychlost, preciznost, skvělá komunikace, skvělé ceny a zapůjčení náhradního vozidla zdarma. Vřele doporučuji.

  3. Radek Sembera ★★★★★

    Super servis. Mohu jen doporučit . Profici v oboru, skvělí přístup, rychlost.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Motorcentrum Cotkytle s.r.o.?

Motorcentrum Cotkytle s.r.o. se nachází na adrese Cotkytle 38, 561 32 Cotkytle, Česko

Jaké je telefonní číslo Motorcentrum Cotkytle s.r.o.?

Můžete kontaktovat Motorcentrum Cotkytle s.r.o. na čísle +420 603 278 362

Jak se dostanu k Motorcentrum Cotkytle s.r.o.?

Trasu k Motorcentrum Cotkytle s.r.o. najdete zde odkaz

Advertisements