Toto místo nás pohltilo svou klidnou, avšak silnou atmosférou, která připomíná, že historie je stále mezi námi.
Recenze
-
Zdena Přichystalová ★★★★★
-
Petr Jirman ★★★★★
Jeno z nejkrasnejsich mist na bojisti z roku 1866. Cesta k nemu neni znacena a proto jsme ho dlouho hledali. Dostanete se k nemu podel hrbitovni zdi po zatravnene ceste. Jedna se o hrbitov, ktery je asi 100 od vchodu do muzea valky. Od hlani cesty to je asi 200m a urcite stoji za nastevu.
-
Pája Bínová ★★★★★
Krásné místo na procházku. Lehce atypické. Moc se nám tam líbilo.
-
Karel Luzny ★★★★★
......místo psích připomíná smutnou událost (Prusko-Rakouská válka), ale atmosféru má dokonalou.....
-
Otto Horný ★★★★★
Jedno z míst, které nelze vynechat při toulkách po bojišti bitvy u Hradce Králové 1866. Je to nejhezčí místo i když při pomyšlení co se tu dělo naskakuje husí kůže. Je zde i pomník prvního protektora spolku udržování válečných pomníků z roku 1866. Generála c. k. jízdy Wiléma prince že Schaumburg Lippe.
-
Oldřich Vyleťal ★★★★★
Je tam krásně a vaří tam dobré jídlo za lidové ceny.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jak se dostanu k Ossarium Chlum?
Trasu k Ossarium Chlum najdete zde odkaz