Recenze

  1. Zdena Přichystalová ★★★★★

    Toto místo nás pohltilo svou klidnou, avšak silnou atmosférou, která připomíná, že historie je stále mezi námi.

  2. Petr Jirman ★★★★★

    Jeno z nejkrasnejsich mist na bojisti z roku 1866. Cesta k nemu neni znacena a proto jsme ho dlouho hledali. Dostanete se k nemu podel hrbitovni zdi po zatravnene ceste. Jedna se o hrbitov, ktery je asi 100 od vchodu do muzea valky. Od hlani cesty to je asi 200m a urcite stoji za nastevu.

  3. Pája Bínová ★★★★★

    Krásné místo na procházku. Lehce atypické. Moc se nám tam líbilo.

  1. Karel Luzny ★★★★★

    ......místo psích připomíná smutnou událost (Prusko-Rakouská válka), ale atmosféru má dokonalou.....

  2. Otto Horný ★★★★★

    Jedno z míst, které nelze vynechat při toulkách po bojišti bitvy u Hradce Králové 1866. Je to nejhezčí místo i když při pomyšlení co se tu dělo naskakuje husí kůže. Je zde i pomník prvního protektora spolku udržování válečných pomníků z roku 1866. Generála c. k. jízdy Wiléma prince že Schaumburg Lippe.

  3. Oldřich Vyleťal ★★★★★

    Je tam krásně a vaří tam dobré jídlo za lidové ceny.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jak se dostanu k Ossarium Chlum?

Trasu k Ossarium Chlum najdete zde odkaz

Advertisements