Dnes 20. října jsem projel myčkou. Program Exclusive. Auto není čisté. Zůstaly na něm šmouhy po leštících kartáčích. Dávám 3/5 protože doposud jsem byl spokojen. Příště si vezmu účtenku a pokud bude výsledek stejný. Budu požadovat vratku peněz.
Fotografie
Recenze
-
Pedain ★★★☆☆
-
Lukáš “Dodo” Doležal ★★★★★
Obsluha na jedničku. Ten mladší kluk/pán co tam je snad už od začátku vždy s úsměvem. Předmytí dělá zodpovědně. Myčka jako taková umývá dobře, na to že se jedná o automatickou myčku.
-
Jakub Kaněra ★☆☆☆☆
Musím říct, že do myčky jezdím od samého začátku, ale včera to byl pro mě tedy lehce šok. Hned při najetí do myčku šílený zápach z vody, která Vám čistí vozidlo. Po kompletním umytí (vždy dávám tu nejdražší variantu) na vozidle extrémně mnoho neumytých běžných nečistot na vozidle a po zaschnutí vody z myčky je vidět, že jim buď nefungují filtry na vodu nebo je zanedbaná údržba. Vzhledem k tomu, že náklady na umytí jsou max 50 Kč měli by se o myčku lépe strat!!!! Sem již nepojedu do té doby dokud nebude myčka řádně vyčištěna.
-
Michal Vraný ★★★★★
Naprosto skvělá automyčka. Velmi mě překvapila cena a výkon. Na úvod přivítání sympatickou obsluhou, předmytí vozu a poté navádění do koleje, která vás vede celou automyčkou. Takhle čisté auto jsem u konkurence nikdy neměl. Budu už jezdit jenom sem.
-
Olga Čada ★★★★☆
Za nás obsluha ochotna, milá, měli jsme nejdražší program s nano voskem a program barev navíc pro deti, který byl hezky, ale krátký ☺️ Myčku doporučuji, dlouho jsme zde nebyli, druhé auto myjeme pouze ručním mytím. Ale nano efekt nebyl znát, příště bych volila základní program nebo klasicky vosk, protože rozdíl nebyl vidět. Auto druhy den spinave, odpuzování špíny úplně nefunguje a lak vypadal také stále stejně.
-
Petr Novotny ★☆☆☆☆
Dnes jsem poprvé chtěl zkusit Vaši myčku. Bohužel otřesná zkušenost s personálem mě přinutila odjet jinem. Jak to probíhalo? Přijel jsem k myčce, zaparkoval cca 15m vlevo v odstavném pruhu před cedulí "POKLADNA ZDE" označené šipkou vedoucí do myčky. Podle šipky jsem tedy vešel jedinou možnou cestou do myčky, abych našel pokladnu a vpravo viděl za sklem "obsluhu". Pán (cca 40 let, krátké vlasy) koukal na cosi do mobilu a když jsem přišel blíže, pán mě zaregistroval a vyšel ven. Vůbec nepozdravil a naštvaně (jako bych ho přišel obtěžovat) se mě jen zeptal: "Hledáte pokladnu?". Odpověděl jsem s úsměvem: "Ano", a čekal radu. Místo toho přišel šok. "To nevidíte že je sem zákaz vstupu?". "Ne, jen jsem se řídil velkou cedulí POKLADNA ZDE, kterou máte venku", odpověděl jsem. "To jste tady poprvé?", zeptal se pán a já už věděl, že tady asi auto neumyju. Následně jsem zkusil znovu slušně vysvětlit, že tady opravdu jsem poprvé a že netuším, kde je pokladna a proto jsem se řídil velkou cedulí, načež mi obsluha důrazným poklepáním na další menší ceduli ukázala, že je na ní napsáno "ZÁKAZ VSTUPU". Chtěl jsem vysvětlit, že pokud jsem zde poprvé, ale na chování toho pána to nemělo žádný vliv. Trval na svém, že já jsem asi jen hloupý blbec, který neví, jak to na "jeho" myčce chodí. Tak mi nezbylo, než pánovi odvětil, že by měl dělat jinou práci, protože se k zákazníkovi neumí chovat a musel jsem odjet. Pán zalezl zpět do své "kukaně" a evidentně mu bylo úplně jedno, že ztratil zákazníka. Dokonce jsem měl dojem, že byl spokojen, že se mě zbavil a nemusel nic dělat. Takže za mě OSTŘESNÁ zkušenost a pokud budou na myčce pracovat podobná individua, myslím, že za chvíli tam nebude jezdit nikdo, přestože jinak jsou obvykle všichni s kvalitou mytí spokojeni. Chtěl jsem to vyzkoušet, ale nedostal jsem příležitost. Samotné značení a cedule jsou nepřesné a matoucí a jsem si jistý, že pokud někdo pojede na myčku poprvé, zachová se naprosto stejně jako já. Ale stačilo by, aby obsluha byla vstřícnější, uměla pozdravit, pomoci a nasměrovat a bylo by vše O.K. Do Globusu jinak jezdím rád nakupovat a v tuto chvíli mám ve spojení se značkou jen negativní zážitek a asi se nějakou dobu budu marketu vyhýbat. Vzhledem k tomu, že nejsem zdaleka první, kdo si na jednání obsluhy stěžuje, tak ačkoliv Globus v reakcích na negativní recenze sliboval zjednání nápravy a "proškolení" zaměstnanců, evidentně se situace nijak nezlepšila. Doporučuji ale managementu situaci OPRAVDU ŘEŠIT.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Globus mycí linka?
Globus mycí linka se nachází na adrese Poděbradská 293, 530 09 Pardubice-Pardubice VII, Česko
Jaké je telefonní číslo Globus mycí linka?
Můžete kontaktovat Globus mycí linka na čísle +420 800 241 242
Jak se dostanu k Globus mycí linka?
Trasu k Globus mycí linka najdete zde odkaz