Recenze

  1. Natálie Přibylová ★☆☆☆☆

    Bývalo to lepší. Hrozně se zhoršili. Dříve jídlo obsahovalo bohatější množství zeleniny a bylo dochucené, dnes je tomu naopak.

  2. jakub dušek ★☆☆☆☆

    NEDOPORUČUJI !!!!!!! Po dnešní návštěvě tohoto bistra kdy mi bylo na servírované SYROVÉ KUŘECÍ MASO .....všem co uvažuji o jídle zde Radim aby tak nedělali. NEDOPORUČUJI !!!!! SÝROVÉ KUŘECÍ MASO JE HAZARD S LIDSKÝM ŽIVOTEM.

  3. Čápa Garrotter ★☆☆☆☆

    Začnu oblsuhou. Paní z Ukrajiny, která na mě koukala stylem - dělej a nezdržuj - mi na dotaz ohledně jídla řekla, že mi nerozumí, ať si přečtu co mají...ok, jestli ji to nebaví, ať jde vytírat podlahy. Po placení si ode mě vzala peníze, mezi tím vydala jídlo dalším lidem a pak šla připravovat můj předkrm, sýrové tyčinky, které vytáhla z mrazáku (to beru) ,ale bez umytí rukou je vytáhla se sáčku, hodila do friťáku, to už se mi trochu zvedal žaludek z té "super hygieny". Když jsem si jídlo přebíral, řekl jsem ji, že by bylo možná fajn si před přípravou jídla umýt ruce... odpověď byla ... hm, nashle... tady jsem byl naposled. Jestli tam někdo půjdete a objednáte si u ni předkrm, sledujte jak to připravuje, že si nevymýšlím...

  1. Kristy Kadlo ★☆☆☆☆

    Chtěli jsme jen nudle sebou. Člověk si řekne, že na tom se nedá snad nic zkazit. Za asi 140 Kč jsme každá dostala nudle obalené v sojovce s minimem zeleniny i masa, v hodnotě tak 20 Kč. Bylo to jak špatný vtip. Šílené, naposledy.

  2. Tereza Trendová ★☆☆☆☆

    Absolutně nedoporučuji! Totální zlodějina!!! Chtěli jsme jen maso,že si k tomu doděláme doma hranolky. Za tři stovky jsme dostali masa každý na jednu porci. Velké zklamání,naposled byly obě misky plné a dnes taková zlodějina. Už nepřijdeme.

  3. Dagmar Duchečková ★★☆☆☆

    Toto bistro opravdu nedoporučuji. Koupila jsem jídlo s sebou, jelikož jsem opravdu spěchala a teď už vím, že kupovat jsem neměla. Veliké zklamání. Nejen že je bistro opravdu drahé, ale jídlo opravdu není k jídlu. Jedno z nejhorších co jsem jedla. Den předtím v Praze Bum bo Nam bo za 169,- vynikající, zde za 189,- a skončilo v koši. Vůbec nemluvím o kachně, velká bída. A horší nudle jsem snad nikdy neměla. Recenze je opravdu přísná, ale musím říct, že jsem se při psaní ještě držela. Nerada vyhazuji jídlo, ale toto opravdu skončilo v odpadcích. Jinak obsluha se snaží být milá, to oceňuji, ale bohužel Vám nerozumí…

  1. Pavel Hicl ★☆☆☆☆

    Restauraci jsem navštívil poprvé po nákupu (9. října) asi půl hodiny před zavíračkou. Objednat jsme si mohli již jen s sebou. Vyzkoušeli jsme dvě jídla, rýžové nudle s kuřecím masem a kuřecí s bambusem a houbami a jako přílohu nudle (viz. fotka). Na první pohled jídlo nevypadalo špatně a nebylo ho úplně málo, ale chuť nudlí byla velice nedobrá. Oboje nudle chutnaly po mouce, na kterou se na jazyku rozpadaly, počítám s tím, že byly již dlouhou dobu uvařené a ve stavy, kdy by je už neměli prodávat. Ačkoliv to byla objednávka asi za 350 Kč, tak oboje nudle šly do koše. Kuřecí maso s houbami a bambusem úplně špatné nebylo, i když bambusu v něm moc nebylo a hub také ne a vyčníval z něho hrášek, který se tam moc nehodil. Moc se mi často nestává, že bych někde musel jídlo vyhodit nebo se nedalo jíst. Za sebe určitě návštěvu doporučit nemůžu a i mizerné KFC vedle je jistější volba.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa BISTRO YuanDong (HM Albert)?

BISTRO YuanDong (HM Albert) se nachází na adrese Poděbradská 297, 530 09 Pardubice VII-Trnová, Česko

Jaké je telefonní číslo BISTRO YuanDong (HM Albert)?

Můžete kontaktovat BISTRO YuanDong (HM Albert) na čísle +420 606 358 194

Jak se dostanu k BISTRO YuanDong (HM Albert)?

Trasu k BISTRO YuanDong (HM Albert) najdete zde odkaz

Advertisements