Recenze

  1. Vladislava Kavalcová ★☆☆☆☆

    NEDOPORUČUJI!!!!! Bydlet v domečku jsme měli květen-červen 2024 dle smlouvy nejpozději do 31.7.2024. Bylo nám řečeno, že jsou problémy ve výrobě a že máme počkat do listopadu, že za každý měsíc bude zaslána kompenzace. Nebrali telefon, neodepisovali na emaily. Volat nejlépe z cizích čísel - jinak nezvedají. Když se člověk konečně dovolá VANGELE, tak má prý dovolenou a bude nás kontaktovat. Klidně měsíc dva nereaguje. Ani dům ani peníze! Další termín prý do konce roku 2024. Stále žádný dům ani peníze! Pak řekli, že do konce ledna. Paní VANGELA byla dokonce u nás doma a slibovala a slibovala. Opravdu nás to už přestalo bavit a tak jsme odstoupili od smlouvy. Její vyjádření? Žádné! Ignorují dál, nezvedají telefon, neodepisují na emaily, dokonce ani na výzvu od právníka nereagují. Hlavně že prodejce pan BÁŠA sliboval, VANGELA taky. Když už jsme nevěděli na koho se obrátit, protože ani jednatel pan LANG to nezvedá, jen Vám pošle SMS, že máte zaslat email, tak jsme si vyhledali na stránkách finančního ředitele pana KUMŠTÁRA, který byl moc ochotný, že vše zjisti a ozve se. Další den poslal i sms, že na nás nezapomněl a že nás bude kontaktovat, i jsme si volali. Najednou (asi zjistil, jaká je situace nebo dostal pokyn nereagovat) přestal odepisovat, zvedat telefon. Takže jak jsme dopadli? Bez domu, bez peněz!

  2. ehyro cz ★☆☆☆☆

    Dávejte si bacha na tuto firmu, slišel jsem že strachovali a prodali eseročko a že nový majitel chtěl zvednout ceny na 15% včetně všech rozjentych zakázek na výrobu domku!

  3. Jaroslav Ševela ★☆☆☆☆

    Dobrý den, rád bych varoval zájemce o dům od této firmy. Nám dům sice dodali, ale k reklamaci poškození vzniklých při dopravě se už rok nemají. Na poslední výzvu právníka nikdo neodpověděl. Další krok je už jen podat žalobu k soudu. Není to jediná firma v ČR, která mobilní domy dělá. Podívejte se raději jinam. Jejich finanční situaci nejde ověřit podle účetních závěrek ve sbírce listin na justice.cz, od roku 2021 závěrky nezveřejňují, což je mimochodem na pokutu.

  1. Helena Procházková ★☆☆☆☆

    Tuto firmu nedoporučuji ani nepříteli. Dům máme zaplacený,měl být dodán do 31.12.2024,ale firma přestala komunikovat. To co nám pan Báša nasliboval při podpisu smlouvy, jsme měli bydlet už v září. Na pobočce v Sadové jsme dostali kontakt na projektanta, který s nimi spolupracuje a po 8 měsících byl projekt hotový. Jedná se pouze o umístění hotového domu na pozemek se všemi razítky za 110 000. Když chci informace, zda je dům hotový, musím si půjčit telefon, protože naše čísla neberou. Při komunikaci s paní Dagmar je arogantní a nic neví. Lavaro už nikdy a varuji i ostatní.

  2. Agata Agitas ★★★★★

    Tato firma ví co dělá. Velice ochotný personál. Domečky se tu prodávají ostošest . Takto se podle mne má dělat byznys. Vřele doporučuji a děkuji.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Lavaro House s.r.o.?

Lavaro House s.r.o. se nachází na adrese Sadová 130, 503 15 Sadová, Česko

Jaké je telefonní číslo Lavaro House s.r.o.?

Můžete kontaktovat Lavaro House s.r.o. na čísle +420 607 444 111

Jak se dostanu k Lavaro House s.r.o.?

Trasu k Lavaro House s.r.o. najdete zde odkaz

Advertisements