Recenze

  1. David Latr ★☆☆☆☆

    Česke jidlo ,tip:Kureci rizek a bramborový salat=hruza a des.

  2. Lucie Bořecká ★★★★☆

    Vietnamska restaurace kde vaří i česká jídla. Obsluha byla moc milá a ceny taky příznivé. Jídlo bylo moc chutné. Jediné co tak by to chtělo zapracovat na toaletách kde asi někde nesplachl a chtělo by to celkovou modernizaci. Jinak prostředí moc fajn.

  3. Renáta Kolesová ★☆☆☆☆

    Snad v této době by se to už nemělo stát! Hovězí vývar... Vitana Špagety tak ty plavali v oleji Brambory a vepřový plátek... Podkova a ještě studená, hnus!!! Obsluha při upozornění jen čumí, a nic, ani omluva, prostě hrůza!!! Tak sem už nikdy!!!

  1. Žofie Ropková ★★★☆☆

    Blízko zámku, hned vedle i cukrárna. Jídlo bylo velmi dobré, porce na levnou cenu velká, ovšem opatlané talíře, čekala jsem chvíli, i přesto že bylo plněji. Milá servírka, jen pití by mohlo být studenější, 1 holčina sama obsluhovala celou restaurantaci, bylo poznat, že by personálu mohlo být více. Hrála hudba, klidné prostředí, až na - za mě neopodstatněný - výlev jedné vulgární zákaznice, obsluha poté lehce rozpačitá. Majitelky, či vedoucí, které byli u zákaznice působili mile, odsouhlasili veškeré stížnosti a nestáli si za restaurací - u takového podniku škoda. Při příští návštěvě Opočna, vím kam na jídlo.

  2. Matej Kovar ★☆☆☆☆

    Kuřecí kousky byly hnusné a dali ty stejné nesnězené kuřecí kousky jinému zákazníkovy potom co můj kamarád je nesnědl. Místo nudlí mi dali hranolky. Tatarka byla velmi podivná a pikantní omáčka nebyla pikantní. Modlím se za mého kamaráda, aby nedostal průjem z kuřete.

  3. Kamil Herzán ★☆☆☆☆

    13.12.2024 Stavili jsme se s rodinou na oběd. Ze čtyř objednaných jídel nám byla přinesena pouze dvě. Po nějaké době čekání na ta zbývající jsme se zeptali, zda se na nich dělá. Odpověď číšníka byla, že je zapomněl (?!) objednat. Bez omluvy. Jako by to byla všední věc. Takže jídla nám byla přinesena až když půlka rodiny měla dojedeno. Nakonec nám byla ještě naučtována polévka, kterou si nikdo neobjednal a ani neviděl. Dopadli jsme však lépe než postarší pár u sousedního stolu, který si objednal jídlo a po půl hodině za nimi přišel číšník s pozdravem a dotazem, co si dají. Na jejich odpověď, že už mají dávno objednáno, se číšník začal vztekat. Mezitím měl číšník konflikt s jiným zákazníkem, který byl zjevně jeho známý a se kterým se častovali vulgárními urážkami. A to za přítomnosti dětí v "restauraci". Byly obsazeny tak 3-4 stoly. Číšník je buď blázen nebo pod vlivem drog. Zážitek jak z komedie.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Restaurace Holub?

Restaurace Holub se nachází na adrese Kupkovo nám. 137, 517 73 Opočno, Česko

Jaké je telefonní číslo Restaurace Holub?

Můžete kontaktovat Restaurace Holub na čísle +420 603 959 055

Jak se dostanu k Restaurace Holub?

Trasu k Restaurace Holub najdete zde odkaz

Advertisements