Recenze

  1. To Bom ★★★★★

    Naprosto úžasný pobyt! Klid, nádherná příroda a srdeční hostitelé. Děkujeme za nezapomenutelný zážitek!

  2. Petra Miková ★☆☆☆☆

    Člověk by řekl, že farmu bude provozovat člověk se vztahem ke zvířatům. Bohužel tady tomu opravdu tak není.

  3. Ivana Večerková ★★★★★

    Úžasné místo, kde si člověk odpočine od ruchu města. Skvělá péče o zvířata i hosty. Děti se celý den nehnuly od zvířat. Všechno si mohly zkusit, na vše se zeptat. Klid, pohoda ke snídani domácí vajíčka, mléko a buchty od paní domácí. Domů si dovezete domácí kuřátko. Děkujeme a brzy naviděnou.

  1. Denryu ★☆☆☆☆

    Když se řekne "domácí farma", většina lidí si představí někoho, kdo se vymanil z vysoké produkce velkochovů a masivního zabíjení zvířat na jatkách... To však neplatí pro tuto farmu. Tahle farma je úplně stejný velkochov se stejnými neduhy a špatnostmi. Jsou to úplně stejná jatka, jako kterákoliv jiná. Vlastně je to to samé, jen místo zabíjení býků a prasat se tu ve velkém množí a zabíjejí kočky. Nevhodně krmené, bez vet. péče a množené jak na běžícím pásu. Brané jako hračky pro děti. Když nějaká zemře, jakkoli krutou smrtí (přejetí autem, zakousnutí psem,..), nic se neděje, však se narodí další. A že jejich psa dvakrát srazilo auto? Nebo když si jejich pes zlomil čelistč? Na co jet k veterináři, že? Však ono se to zahojí samo. Přesně takto smýšlí "pan farmář". Přesnější označení "pan množitel" nebo ještě lépe "pan mučitel". Musím tu zmínit i psaný projev pana farmáře, který postrádá jakoukoliv, byť jen základní úroveň slušného chování. Kritické, leč pravdivé komentáře na své FB stránce maže a nadává lidem. Kope kolem sebe jako malé dítě a celkově píše stylem: "Já jsem pán světa, všichni si přede mnou kecněte na zadek, vytřeštěte oči a uctívejte můj úžas a mojí výjimečnost. Ale vlastně nikoho z vás ani nepotřebuji". Bohužel na pánovi nic výjimečného není. Pán je jen politování hodným rádoby "milovníkem" zvířat.

  2. Save 77 ★☆☆☆☆

    Bohužel mám z této farmy rozporuplné pocity. Zvířata tam nežijí v úplném pořádku, jak se zdá na první pohled. Stačí se podívat na fotky, některé dost nevkusné, které mají na sociální síti Facebook. Tato farma podoporuje množení koček a když na to několik desítek lidí upozornilo, pán byl nezvykle hulvátský, uživatele zablokoval a hrubě urážel lidi bydlící ve městě. Netajil se ani tím, že mu hynou kuřata, která pak dává do mrazáku s tvrzením, že kdyby je lidem naservíroval, nic nepoznají. Takový přístup k potencionálním zákazníkům považuji za nepřiměřený a vysoce neprofesionální.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Farma Otcenaskovi?

Farma Otcenaskovi se nachází na adrese Nová Ves 21, 517 34 Voděrady-Týniště nad Orlicí, Česko

Jaké je telefonní číslo Farma Otcenaskovi?

Můžete kontaktovat Farma Otcenaskovi na čísle +420 608 200 925

Jak se dostanu k Farma Otcenaskovi?

Trasu k Farma Otcenaskovi najdete zde odkaz

Advertisements