Dobře situovaný hotel v Krkonoších, dobré snídaně a přístup do soukromé sauny. Pokoje spíš standard, starší vybavení a nefunkční závěsy. Obsluha hotelu výborná. Co trochu kazilo dojem byly pokojské, které do pokoje opakovaně chodily i přes umístěnou visačku do not disturb a to i za naší přítomnosti na pokoji. Stalo se tak minimálně třikrát. A nemají černé uhlí :(.
Fotografie
Recenze
-
Filip Houzar ★★★★☆
-
Václav Švalb ★★★☆☆
Takže, objednal jsem si pokoj přes Booking. Jeden dospělý a dvě děti. Tedy pokoj s velkou postelí a přistýlkou. Dostal jsem pokoj s velkou postelí a nic víc, neměl jsem náladu řešit to po dlouhém a náročném dni. Slečna byla v pohodě, bylo vidět že je unavená, aby ne, taky tam kmitala sama. Po ubytování jsem se s dětmi vydal podívat se po okolí... Říkal jsem si že se najíme na hotelu kde jsme se ubytovali, a byla to chyba. Za ty peníze jsem jedl o dost chutnější jídlo a nečekal věčnost. Ten salát z čehosi a politý čím si zůstal na talíři. Ráno přišel šok, při cestě ven jsem potkal uklízečku, pozdravil jsem a to se už nevrátilo, říkám si co to je asi za člověka. Pak jsem zaslechl cizí řeč a bylo mi jasné že mi nejspíš nerozumí, ale kdepak po 20ti minutách jsem paní slyšel mluvit lámanou češtinou, takže mi rozuměla moc dobře. Přitom Hotel vypadá hezky, krásná zahrádka, nechápu kde se stala chyba. Nicméně abych to shrnul, za ty peníze hrůza. Počet lůžek neodpovídal, neodpovídal ani počet ručníků, ty si ale vozím raději své tak mě to moc netrápilo. Plus mají slečny že mě tam nechali parkovat než jsem se s dětmi vrátil ze Sněžky. Mimo jiné Pec pod Sněžkou jsem navštívil poprvé, ale taky naposled. Lidé mi tu nebyly příjemní, to je můj celkový dojem.
-
Martin Brejník ★★★★★
Super zahrádka. Měl jsem zeleninu s černou čočkou. Jídlo super jen bych přidal kvalitní hrubozrnou sůl a pepř s olivovým olejem .
-
Zuzana Pavlová ★★☆☆☆
Pokud se chcete v Peci dobře najíst, tak tuto restauraci rozhodně nenavštěvujte a vyhněte se jí obloukem. Na jídlo (guláš, šopský salát a řízek s hranolkama) jsme čekali hodinu. V restauraci byly obsazené přesně 2 stoly včetně nás, na zahrádce rovněž 2. Výsledek otřesný a styděla bych se toto servírovat. Salát hodně unavený - stará zelenina. Guláš- okoralé knedlíky, omáčka studená, maso se nedalo ukrojit, oproti jídelnímu lístku chyběla cibule a křen. A věřte, že i řízek s hranolkama z dětského menu se dá zkazit - milimetrový vysušený plátek masa. Jedním slovem kuchyně OTŘESNÁ. Vše jsme řešili na místě s obsluhou. Za jídlo jsme zaplatili plnou cenu, která nebyla nízká. Je to opravdu škoda - prostředí je krásné. A chválím čerstvé květiny ve vázách a snahu číšníka. Rozhodně nedoporučujeme.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Hotel Enzian?
Hotel Enzian se nachází na adrese Pec pod Sněžkou 195, 542 21 Pec pod Sněžkou-Pec pod Sněžkou 1, Česko
Jaké je telefonní číslo Hotel Enzian?
Můžete kontaktovat Hotel Enzian na čísle +420 731 172 383
Jak se dostanu k Hotel Enzian?
Trasu k Hotel Enzian najdete zde odkaz