Recenze

  1. Ondrej Krajicek ★★★★☆

    Klasický kiosek u Zámku, nechápu na co si lidi tady v recenzích stěžují. Co je na tabuli, to dávají, ano porce jsou střední velikosti, ale odpovídají cenám. Klobása za 109, guláš vepřový střední velikost (mě stačilo) za 165, smažák s hranolkami a tatarkou za 175, takže ceny v dnešní době normální. Kvalita jídel úplně v pohodě, guláš výborný, klobása papriková. Pivko Rohozec 12, dobré. Na wc dostanete v okýnku žeton a jdete do hotelu, v rámci kiosku pochopitelné a funguje to. Ono jinak pokud chcete do víc nóbl zámecké restaurace, musíte zaplatit vstup na zámek.

  2. Petr Liska ★☆☆☆☆

    Jedním slovem TRAGEDIE... tady je úplně všechno špatně. Jídlo předražené, poživatelné jen s velkým sebezapřením (musíš mít fakt velký hlad), nasáklé přepáleným olejem, který je ostatně cítit již z okénka. O dýšku tu rozhoduje obsluha, nikoli host, takže cena je automaticky zaokrouhlena nahoru a nevrací se (musel jsem si o peníze zpět říct). Stoly špinavé, plný popelník jež se pomalu větrem vyprazdňuje do okolí si vysypte sami. Nikdy více!

  3. Lucie K. ★☆☆☆☆

    Krásná ukázka toho, jak se to nemá dělat. 65,- za polévku v dnešní době už není nic neobvyklého, ale člověk od toho aspoň něco čeká. Suroviny jsou sice drahé, ale hrst majoránky a trocha česneku zas tolik nestojí. Nejdražší na té polévce asi byla ta voda, kterou byla notně naředěná. Nebyla v ní žádná chuť navíc, člověk měl hlad, tak to snědl, ale bylo to jen pár zrnek čočky s vodou, výrobní cena toho talířku tak 5 korun. Pán prodávající se neusměje, nepozdraví, nepoděkuje, neřekne vůbec nic. A samozřejmě všude cedule ,,WIFI NEMÁME" a ,,KARTY NEBEREME", jakoby na to ještě byli hrdí, že neposkytují žádnou službu navíc. Strašný.

  1. Alexandr Novák ★☆☆☆☆

    Co bych řekl?...Hranolky vysušené a sýr...inu bufet. Není možná platba kartou-nešvar českých fastfoodů...v Rumunsku jsem se s tím už nepotkal ani vecstáncích. Proto 175kč za tuhle.porcičku považuji za nepoměr. Na rychlé jídlo možná ok, ale žádný zážitek nečekejte. Lepší je už svačina v baťůžku. Ovšem pro někoho kdo melancholicky hledí do minulosti včetně tehdejší úrovni služeb a s akceptují přestřelwných cen to asi může imponovat. Jo a.louření na zahrádce je už jen gurmánský bonus.

  2. Magdalena Doubnerová ★☆☆☆☆

    Od jídla ze stánku toho člověk nečeká moc, ale tohle bylo opravdu hodně špatné. Předražené - za tenoulinký řízek s hranolky chtějí 175 Kč, za smažák s hranolky taky tak. Ale hlavně nás zarazila chuť. Jak jsem psala, od stánku toho člověk moc nečeká, ale řízek, bramboráčky i smažený sýr chutnaly jako hmota s divnou pachutí. Do jinak dobrého moštu od Rubín, netuším co přimíchali nebo jak dlouho prošlý mošt měli. Rohozecké pivo to bohužel taky nezachránilo. Veliká škoda, že tak oblíbenému místo to v dnešní době nestojí za to, aby měli alespoň poživatelné jídlo.

  3. Jiří Žurek ★★☆☆☆

    Neskutečně předražené jídlo i pití, příkladem třeba malý 0,5 ledový čaj v PETce za 50 Kč, guláš za 155 Kč, ale dostanete malou porcičku s nádechem masa, čočková polívka byla přijatelná. Doprovod měl údajné "halušky", které s nimi nemají nic společného, je to spíš zaplnovač žaludku. Obsluha očividně tuto práci za okénkem nemá ráda a je to znát i v chování. Tedy za ty šílené peníze dostanete spíše dětskou porci, která nemusí být nic moc.. lepší by tedy bylo přinést si svůj řízek v chlebu a pochutnáte si víc. Nedoporučuji, vyhněte se obloukem.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Občerstvení Štekl?

Občerstvení Štekl se nachází na adrese Hrubá Skála 4, 511 01 Hrubá Skála, Česko

Jak se dostanu k Občerstvení Štekl?

Trasu k Občerstvení Štekl najdete zde odkaz

Advertisements