Měl jsem bramborák uvnitř měla být čínská směs. Slušně řečeno BR už nikdy. Bramborák ohřátý v mikrovlce a pár kousíčku masa v lepivé omáčce. Pivo nic moc. Obsluha slušná.
Fotografie
Recenze
-
Martin ★☆☆☆☆
-
Official Pepega ★★★☆☆
Byli jsme v restauraci Ablion a musím říct, že zkušenost byla hodně smíšená. Jídlo sice celkově chutnalo dobře a servírka byla opravdu milá, ale kuchyně byla naprostá tragédie. Objednali jsme si kuřecí steak s hranolkami, místo toho nám donesli hovězí a ještě k tomu s přehnaně přesolenou omáčkou. Servírka sama ani pořádně nevěděla, co vlastně nese na stůl. Další problém nastal u smažáků. Objednali jsme tři, ale prezentace jídla byla otřesná všechno naházené na talíř, musel jsem si to srovnat sám. Navíc u druhého smažáku byl chaos: kolega si objednal s hranolky a tatarkou, dostal brambory a zaplatil přitom úplně stejně, jako kdyby dostal hranolky. A i přes to, že jsme výslovně žádali bez zeleniny, zelenina na talíři stejně byla. Jediné, co opravdu stálo za to, byl řízek ten byl úplně v pořádku. Jinak ale velké zklamání, kuchyně by potřebovala pořádně zapracovat na organizaci i kvalitě. Upřímně, znovu už bychom tam nikdy nešli.
-
Eva Sokolíková ★★★★★
Dneska jsme se zastavili při naší cestě z Varnsdorfu na Kolínsko v Turnově kde jsme objevili Vaši restauraci.Oběd vynikající,obsluha příjemná, útulné a čisté prostředí . Určitě Vaši restauraci doporučujeme.
-
Rebeka Von Cary ★☆☆☆☆
Byli jsme na jídle a drinku. Vlastně náhodou - neplánovaně. A již nikdy více. Nejhorší je blonďatá servírka, která se chová jako spratek, je arogantní. Naprosto hrozný servis od ní. Viděli jsme ji kdysi u okýnka u občerstvení v Českém ráji na výletě na kolech, už tehdy se chovala jako arogantní nadčlověk. Ovšem co tady předvedla - na běžné otázky odpovídá s naprostou ironií a arogancí, vším ji obtěžujete, cítíte se jako nejhorší povl. To musíte zažít. Možná dobré jako zajímavost do muzea - jít se na ni podívat. Pokud to není majitelka, doporučujeme se jí zbavit. Pokud je to majitelka, tak ať to možná raději zavře. Jinak prostředí nijak zvlášť lákavé (člověk by prominul nebýt té osoby), občerstvit od vlaku, když nemá čas a jednou stačilo. Díky této osobě jsme nakonec ani pořádně nejedli.
-
Kristián Vít ★★☆☆☆
Čekání na jídlo bohužel hodinu a půl. Kari celkem dobrý… ale hranolky ani neosolené… no… slabší průměr tato restaurace. Obsluha v pořádku.
-
Václav Švihlík ★☆☆☆☆
Do této restaurace jsem vůbec neměl v úmyslu chodit, ale šel jsem okolo a vidím na ceduli, že mají Boršč a ten miluju, tak jsem se zastavil. Bohužel to co mi přistálo na stole ani nevím jak okomentovat, snad tak, že nic horšího jsem ještě nejedl. Zakysaná smetana, které by měla být nahoře, se utopila a když jsem chtěl ještě trochu smetany, z kuchyně mi bylo vzkázáno, že jako né. No tak né. Jednu hvězdu dávám mladý holčině za obsluhu, která byla vpořádku, kdyby šlo hodnotit jídlo a servis zvlášť, dal bych holce plný počet hvězd a kuchařovi nebo kuchařce ani jednu. A atmosféra? Téměř prázdná restaurace na terase i uvnitř.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Restaurace Albion?
Restaurace Albion se nachází na adrese U Nádraží 2124, 511 01 Turnov-Turnov 1, Česko
Jak se dostanu k Restaurace Albion?
Trasu k Restaurace Albion najdete zde odkaz