Recenze

  1. woyta Hr ★☆☆☆☆

    Nikdy tam nic nekupujte. Myslím to naprosto vážně. Tenhle řetězec dokáže sedřít ze svých zaměstnanců kůži. To jenom proto, že mají takový obrat. Lidi jsou pro ně nahraditelní a podle toho se chovají jak ke svým zaměstnancům, tak k zákazníkům. Žádný lidský přístup. Nakupujte radši u menších prodejců. Budou si vás tam vážit mnohem víc.

  2. Kamila Chloubová ★☆☆☆☆

    Též velmi nespokojený zákazník. Personál za mě ochotný, milý, ale určitě není na svém místě. kupovala jsem rybičky, bohužel lovení 12 ryb z jedné nádrže, trvalo nekonečně dlouho a ryby byly velmi vystresované, což se podepsalo na jejich životnosti. :( Tady mě už nikdo neuvidí.

  3. Jana Antošová ★☆☆☆☆

    Přidávám se k negativnímu hodnocení (nikoliv prodejny, ale prodavačky Lucie). Negativních zkušeností s touto asociální prodavačkou máme hned několik. Nejprve paní prodavačka vyhodila z prodejny mojí 12-ti letou dceru s její kamarádkou, které si šly koupit něco pro své křečky (bohužel si před tím chtěly produkty nejprve v klidu prohlédnout), což se paní Lucii nelíbilo a z prodejny je vyhodila. Na jejich věk se ani neráčila holek zeptat. Další zkušenost mám přímo já, kdy jsem tedy chtěla jít dceři vybrat věci pro křečka já, když dceru prodavačka Lucie z prodejny vyhodila. Nabrala jsem si požadované věci a před pokladnou jsem si je odložila na balík sena. S dcerou jsem se chtěla videohovorem poradit, které ze dvou mnou vybraných krmení mám vzít (protože některé prostě náš křeček nejí) a paní na mě vykřikla, ať to okamžitě vypnu (podotýkám, že jsem ve videohovory zabrala pouze ty 2 pytlíky krmení... nikoliv prodejnu, ceny aj.). Po té, co jsem to tedy vypnula a vysvětlila paní Lucii, že se pouze radím s dcerou, které ze dvou krmení mám vybrat, mi Lucie odsekla, že od toho je tady ona. V údivu jsem se jí zeptala, zda ona opravdu ví, co má rád náš křeček:-))) ... Začala na mě vyskakovat, že to prostě mají v pravidlech prodejny aj. Paní Lucii jsem tedy celý nemalý nákup nechala u pokladny a popřála ji hezký den a šla nakupovat do konkurenčního obchodu. Dokud bude v této pobočce tato paní, která evidentně nesnáší lidi a možná i zvířata (pokud zákazníky nenechá vybrat, co je pro jejich zvíře dobré), tato pobočka zůstane mnoha lidmi navštívená. Ostatně stačí se podívat na ostatní recenze :-)) Nechápu, že s tímto přístupem si paní Lucii někdo z vedení chce nechat mezi svými zaměstnanci!!!

  1. Rozálie Vancová ★☆☆☆☆

    V pondělí jsem zakoupila svatojánský chlebíček. Dnes otevřeno a někdo mi zapomněl říct, že jsou moly v ceně. Výjimečně jsem zašla sem protože jsem to měla po cestě. Toto se mi v SuperZoo na Horákovce nikdy nestalo, takže už jedině tam.

  2. Nazgul Nazgulov ★★★★★

    Krásně uklizená prodejna, vše čisté a přehledně seřazené zboží. Slečny prodavačky byly moc milé a rádi nám poradili s výběrem krmiva pro našeho pejska. Zvířátka na prodejně mají čisté ubikace. A je o ně hezky postaráno. Mile rádi se do této prodejny vrátíme :)

  3. Hans (Hans) ★★★★★

    Pěkná malá pobočka, kde můžete koupit spustu věci pro vaše mazlíčky. Obsluha je neskutečně příjemná a ochotná. Hledal jsem jednu určitou hračku pro hafíka a slečny mi náramně pomohly.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Super zoo - Liberec Forum?

Super zoo - Liberec Forum se nachází na adrese Nám. Soukenné 669/2A, 460 01 Liberec, Česko

Jaké je telefonní číslo Super zoo - Liberec Forum?

Můžete kontaktovat Super zoo - Liberec Forum na čísle +420 485 108 490

Jak se dostanu k Super zoo - Liberec Forum?

Trasu k Super zoo - Liberec Forum najdete zde odkaz

Advertisements