Recenze

  1. Petr Prochazka ★★★★☆

    Jde o tříhvězdičkový hotel nedaleko centrum Jablonce. Je zasazený ve svahu a od náměstí se jde jednou ulicí prudce nahoru. Parkovat se dá víkend a svátky zdarma naproti hotelu, jinak se platí parkovné. Naštěstí hned vedlejší ulice končí zóna placeného parkování a lze tak zaparkovat v docházkové vzdálenosti. Co se týče samotného hotelu, tak pokoje v -1.patře jsou po rekonstrukci vkusně a stylově zařízené s prvkem minimalismu. Na pokoji je minibar, led tv která ale není chytrá a rozhodně se k ní nepřipojíte na Netflix apod. Matrace jsou dost vysoké, na mě mekčí, ale vyspíte se. Jedná se o čistý pokoj, bez prachu. Škoda jen výrazného zápachu 2 krát v koupelně z odpadů, což poměrně zkazilo dobrý dojem. Wc mísa by zasloužila větší čistotu, špatně řešený držák toalet.papíru, velmi nepraktické a dveře od sprch.koutu strašně skřípou. Největší devízou tohoto hotelu jsou snídaně, bohaté, pestrý výběr, domácí produkty. Venkovní prostory mají bohužel svoji slávu za sebou. Slečny na recepci jsou ochotné a přátelské, možno zakoupit suverýni z místní sklárny.

  2. Klára Brabcová ★☆☆☆☆

    Hotel naprosto neodpovídá hodnocení 4 hvězdičkám.Pred příjezdem jsem se informovala ,že hotel disponuje pouze 10 parkovacími místy, která byla plná. Slečna nebo paní na recepci na mě působila všelijak, jenom ne profesionálně. Pokoj byl pro jednotlivce byl sice prostorný, ale velmi špinavý, všude byl prach, netekla teplá voda, ve sprchovém koutu nebyly žádné kosmetické přípravky, což u takovýho hotelu očekávám, stěny zřejmě ze sádrokartonu, bylo slyšet úplně všechno každý rozhovor, každé spláchnutí. Druhý den ráno jsem se ptala na možnost kelímku na kávu s sebou ,slečna na recepci nevěděla ,jestli má hotel kelímky ,taktéž nevěděla, kde jsou jednorázové kávové pytlíčky na pokoj a na snídani jsem raději vůbec nešla, když jsem z dálky viděla ,že místo například míchaných vajíček se podává k snídani cizrnový salát. Na ostatní "služby" jsem neměla čas, tak nehodnotim.

  3. Anna Němcová ★★★★★

    Ubytování bylo čisté a vzdušné s moderním designem. Velice oceňuji dostatek úložného prostoru na pokoji s krásnou velikou koupelnou. Jedinou výtku mám k oknu které nešlo otevřít jinak než na ventilačku.

  1. Roland Turza ★★★★★

    Naprostá spokojenost když jsme přišli recepční byla příjemná ochotná a trpělivá...když jsme přišli na pokoj tak nás čekala nádherná útulná místnost pěkně uklizená...příjemná pokojná jde si s ní hezký pokecat a je také velice ochotná...snídaně sněz co můžeš každý si dá co chce sice více zdravější ale to nevadí protože jsou tam i klasičtější jídla.....v noci absolutní klid a největší plus je že ikdyž jsme na pokoji ráno zapomněli kufr tak byli ochotné přijet i o 30min dříve jen aby nám pomohly. P.s welness úplně super a pro lidi kteří toho mají až nad hlavu je to dobré odreagování.

  2. Eliška Fejková ★★★★☆

    Nejraději bych dala3,5 hvězdičky, poměr cena výkon v sezoně asi ok. Podle obrázků jsem měla trochu větší očekávání, měli jsme pokoj hodně nízko, takže tmavý a trochu vlhký. Co je ale nejhorší - v minibaru byla úplně plesnivá plechovka. Od rána byl slyšet hluk. Teplá voda na max by mohla být teplejší. Check-out v 10h mě nepříjemně překvapil. Snídaně jsem také čekala trochu lepší, ale nebyly špatné, nikdo nás tam ale nepozdravil. Na recepci slečny celkém milé. Zda bych jela znovu si teď nejsem jistá.

  3. Lenka Virányiová (léňa) ★★★★★

    Strávili jsme v hotelu jednu noc a byli jsme moc spokojeni. Pokoj byl čistý, útulný a příjemný na přespání. Hotel se nachází v centru, ale i přesto tam bylo krásně ticho a klid. Snídaně byly vynikající- široký výběr čerstvých surovin, včetně produktů od lokálních dodavatelů. Skvělá volba pro krátký pobyt ve městě.

  1. Monika Táborská ★★★★★

    Ubytování rozhodně splnilo naše očekávání :) krásný dog friendly hotel s perfektním wellness a úžasnou snídaní. Na recepci vždy slečna s úsměvem. Přijeli jsme oslavit výročí svatby a bylo to super i nám byly doporučené super restaurace, kde se dobře najíst :) nemáme co vytknout :)

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Hotel Rehavital?

Hotel Rehavital se nachází na adrese Jugoslávská 30/11, 466 01 Jablonec nad Nisou-Jablonec nad Nisou 1, Česko

Jaké je telefonní číslo Hotel Rehavital?

Můžete kontaktovat Hotel Rehavital na čísle +420 483 317 596

Jak se dostanu k Hotel Rehavital?

Trasu k Hotel Rehavital najdete zde odkaz

Advertisements