Jedno z nejhorších míst, kde jsme během naší dovolené skončili. Nedalo se platit kartou, pro hotovost jsem musel ujet dlouhou cestu. Voda ve sprše mohla sotva vytéct ze sprchové hlavice, špatný tlak. Žádné zrcadlo v pokoji nebo koupelně. Tvrdé postele. Nikdo, kdo mluví anglicky. Ráno se mi podařilo dostat žalostnou snídani. Nechoď sem, úplně blbost.
Recenze
-
Roland Lindkvist ★☆☆☆☆
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jak se dostanu k Multiaktivní hřiště?
Trasu k Multiaktivní hřiště najdete zde odkaz