Hodnocení patří jen panu MUDr. Noble Ayitey Ayayee a jeho naprosto profesionálnímu jednání a nejlepšímu přístupu.
Fotografie
Recenze
-
Marcela Klimova ★★★★★
-
Alžběta Rigó ★☆☆☆☆
Tuto kliniku jsem vyhledala kvůli její údajné kvalitě, které nasvědčovala i první návštěva u MUDr. Stránského. Toho už jsem zde bohužel nepotkala a s každou další návštěvou jsem si říkala, že tady už mě nic nemůže překvapit. Vědět jak moc půjde kvalita péče dolů, tak změním toto zařízení již v počátcích těhotenství. Už první co mě zarazilo byla doba od potvrzení těhotenství do další kontroly, kdy první kontrola zda miminku vůbec bije srdíčko, proběhla až ve 12+6 tt, která tedy zarazila i další specialisty, které navštěvuji. Na každé kontrole v těhotenské poradně pokaždé jiný lékař. Jediné pozitivum tohoto zařízení je dr. Dovhan, který jako jediný posléze dal do pořádku nejen mou těhotenskou průkazku tak, aby byla vyplněna tak jak má být. Ale také na rozdíl od druhého lékaře je opravdu zodpovědný profesionál na svém místě se zájmem o pacientku, aktivně se doptává, doporučuje v případě podezření další vyšetření či je rovnou zajistí. Rychlo kontrola u druhého lékaře s minimální komunikací s pacientkou, nezájem o dodané lékařské zprávy, které ani nečetl a rovnou zastrčil do desek či ignorace popisovaných obtíží, jsou jen vrchol "kvality", za které možná může jazyková bariéra. Což ovšem není problém pacienta. Když mi tedy oznámili, že díky dlouhodobé absenci původního lélaře si dr. Dovhan nechá v péči pacientky z těhotenské poradny, měla jsem upřímnou radost, že u něj jako riziková pacientka z vícero zdravotních komplikací, budu mít opravdu kvalitní péči. Bohužel to nebyla ale pravda a tak další dvě kontroly proběhly u druhého lékaře, kdy i můj specialista prohlásil jestli nechci radši změnit gynekologii už během těhotenství. No dala jsem tomu ještě šanci a byla to velká chyba a nebýt mého specialisty, který mi také bral krev, tak ani nevím, že už měsíc chodím s anémií. Z kliniky se mi to nikdo neobtěžoval dát vědět ani týden po odběru. Po mém telefonickém dotazu mi bylo sestrou řečeno, že to není její problém a měl mi to zavolat právě tento druhý lékař. Vyžádala jsem si tedy další kontroly pouze u dr. Dovhana, jeste mi sestra volá zpět, že vše zařízeno a není to žádný problém. Dva dny před plánovanou kontrolou, necelých 6 týdnů do termínu porodu, mi dnes sestra volá, že kontrola u dr. Dovhana nebude a přesouvá ji na další týden z kapacitních důvodů. Mám nově zjištěnou toxoplazmózu, paradoxně opět z jiného zdravotnického zařízení a ani toto není, dle vyjádření zdejší sestry důvodem aby kontrola proběhla v původním termínu a přeobjednala jinou pacientku. Jsem přístupem tohoto zařízení zklamána a po porodu si budu hledat jiného gynekologa. Reklama i interiér je moc hezká, ale to je tak všechno.
-
Christina Allaniiazova ★☆☆☆☆
Má poslední návštěva Stellart byla skoro před rokem nazpět ale i tak jsem se rozhodla zanechat svou recenzi. Věřím, že může být užitečná pro lidí, kteří zvažují návštěvu Stellart kliniky. Mnoha léta jsem na každé preventivní prohlídce zmiňovala jednu tu stejnou zdravotní stížnost, která se samozřejmě postupem času zhoršovala, a lékaři byla zcela ignorovaná. Argumenty typu: "Jste mladá, ještě se Vám ustaluje cyklus", "Je to stress, zkoušky", "Až porodíte, tak to bude lepší". Na své poslední návštěvě, jsem požádala o vystavení doporučení na ošetření endometriozy alternativním způsobem dostupným v Praze, který nevyžaduje chirurgického zákroku a anestézie. Podle pana doktora ale jsem měla podstoupit přesně tomuhle složitému procesu (Jen pro diagnostikování). Pan doktor začal zvyšovat na mě hlas a říkat, že bych měla přestat googlovat blbosti na internetu a začít se zajímat o věci, o které se mají zajímat "holky" v mém věku. Na můj argument, že to není vůbec normální, když měsíčky u ženy pravidelně vyvolávají úroveň bolestí, od které zvrací, omdlévá, tělesná teplota klesá do 35 stupňů a je celá zelená jsem se doslechla odpovědi: "Každému něco bolí, a když nebolí, tak je mrtvý". Na tuto zkušenost si vzpomínám, jako na zkušenost chybějící lidského přístupů a dlouhodobé ignorování závažných zdravotních stížnosti. Lidí chodí za doktory často v jejích nejzranitelnějších okamžicích života, kdy se setkávají s mansplainingem, sexizmem, nerespektováním individuality každého člověka, agresi a ignorováním stížnosti. Pro každou ženu, která si pro sebe chce zvolit opravdu kvalitní péči= nedoporučují. PS: do dnes mě zajímá, o čem si tedy pan doktor myslí, že by se "holky" mého věku měli zajímat?
-
Kristina Allaniiazova ★☆☆☆☆
Má poslední návštěva Stellart byla skoro před rokem nazpět ale i tak jsem se rozhodla zanechat svou recenzi. Věřím, že může být užitečná pro lidí, kteří zvažují návštěvu Stellart kliniky. Mnoha léta jsem na každé preventivní prohlídce zmiňovala jednu tu stejnou zdravotní stížnost, která se samozřejmě postupem času zhoršovala, a lékaři byla zcela ignorovaná. Argumenty typu: "Jste mladá, ještě se Vám ustaluje cyklus", "Je to stress, zkoušky", "Až porodíte, tak to bude lepší". Na své poslední návštěvě, jsem požádala o vystavení doporučení na ošetření endometriozy alternativním způsobem dostupným v Praze, který nevyžaduje chirurgického zákroku a anestézie. Podle pana doktora ale jsem měla podstoupit přesně tomuhle složitému procesu (Jen pro diagnostikování). Pan doktor začal zvyšovat na mě hlas a říkat, že bych měla přestat googlovat blbosti na internetu a začít se zajímat o věci, o které se mají zajímat "holky" v mém věku. Na můj argument, že to není vůbec normální, když měsíčky u ženy pravidelně vyvolávají úroveň bolestí, od které zvrací, omdlévá, tělesná teplota klesá do 35 stupňů a je celá zelená jsem se doslechla odpovědi: "Každému něco bolí, a když nebolí, tak je mrtvý". Na tuto zkušenost si vzpomínám, jako na zkušenost chybějící lidského přístupů a dlouhodobé ignorování závažných zdravotních stížnosti. Lidí chodí za doktory často v jejích nejzranitelnějších okamžicích života, kdy se setkávají s mansplainingem, sexizmem, nerespektováním individuality každého člověka, agresi a ignorováním stížnosti. Pro každou ženu, která si pro sebe chce zvolit opravdu kvalitní péči= nedoporučují. PS: do dnes mě zajímá, o čem si tedy pan doktor myslí, že by se "holky" mého věku měli zajímat?
-
Denisa Suchá ★★★★★
Kliniku doporučuji sestřičky a doktor úžasný přístup, jsou milý , všechno vysvětlí se vším poradí na nic si nehrajou.Hodně nám pomohli s našim problémem a díky nim a ivf se nám splnil sen a čekáme miminko.
-
Brigitte Wolf ★★★★★
Die Klinik ist ein Ort, an dem sie einem wirklich helfen wollen. Die Ärzte, Krankenschwester und Koordinatorinnen sind wirklich professionell. Danke, ich bin froh, dass ich mich entschieden habe, mich von Ihnen behandeln zu lassen. Na klinice vám chtějí skutečně pomoci. Lékaři, sestry a koordinátoři jsou opravdu profesionální. Děkuji, jsem ráda, že jsem se rozhodla léčit právě u vás.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Clinic Stellart Teplice?
Clinic Stellart Teplice se nachází na adrese 17, Krupská 12, 415 01 Teplice-Teplice 1, Česko
Jaké je telefonní číslo Clinic Stellart Teplice?
Můžete kontaktovat Clinic Stellart Teplice na čísle +420 417 539 903
Jak se dostanu k Clinic Stellart Teplice?
Trasu k Clinic Stellart Teplice najdete zde odkaz