Zmrzlé a vyfoukané jsme v neděli 16.11. došly k restauraci Adolfovsky Dvůr. Podle uvedené otvírací doby mělo být otevřeno od 12 hod. Přestože jsme volaly, ťukaly a za záclonou byl vidět pohyb. Nikdo neotevřel. Spoléhaly jsme na oficiální informace jelikož možností se v tomto období a v těchto končinách najíst a zahřát je sakra málo.
Recenze
-
Lenka Vostrelova ★☆☆☆☆
-
Markéta Pecherková ★☆☆☆☆
Po dlouhé túře jsme se s přáteli těšili na pauzu, teplo a něco k snědku. Adolfovský dvůr působil jako ideální místo, hlavně proto, že v okolí to byl jediný podnik. Provozní dobu měli na dveřích, jídelní lístek taky – sice „velkoryse“ omezený na dvě jídla a polévku, ale nejsme nároční. Očekávali jsme jídlo, ne gastronomický festival. Jednoduchý plán, který se v Adolfovském dvoře změnil v únikovou hru, o které jsme neměli tušení. Jenže dostat se dovnitř se ukázalo jako nesplnitelný úkol. Klepali jsme, volali jsme na uvedený telefon, ťukali jsme na okno… a personál nás přitom zjevně viděl. Bohužel se zřejmě rozhodli hrát hru „Kdo se nehýbe, toho host nevidí“. My jsme je viděli. Oni viděli nás. A tím to celé skončilo. Okolí restaurace působilo dojmem, že majitelé buď sbírají artefakty z postapokalyptických filmů, nebo už dlouho nevyšli ven. Plné popelníky, chaos, všude něco – možná umělecká instalace, možná jen realita, kdo ví. Nakonec jsme pochopili, že jde zřejmě o test trpělivosti. Kdo to vzdá, vyhraje. A když jsme si přečetli recenze ostatních, došlo nám, že největší služba, kterou nám podnik poskytl, byla právě ta – že nám neotevřel.
-
Rotující Mrkev ★☆☆☆☆
Dobrý den , tak moc jsem si pochutnal , že píšu svojí první recenzi v životě. Obsluha ok akorát není zkoordinovaná takže po objednání jsme si museli vybrat znovu. Na mě zbyla poslední porce guláše z které šlo cítit akorát pepř a připálení od hrnce. Tak jsme se pobavili , že poslední porce hold to takhle mohlo vyjít. Jenže když přinesli jídlo pro zbytek osazenstva zjistili jsme , že se spíš spáleností koření ono samotné jídlo. Mají super točenou borůvku limču ať nejsem jenom pes. Kolem a kolem 3x hranolky s řízkem , 1 guláš a pití vyšlo na 1600 Kč. A bohužel vzadu určitě nevařil Gordon Ramsey.
-
Vratislav Soukup ★☆☆☆☆
Příšerné místo, uvnitř zašle, pánské záchody ulomená klika, objednali jsme si polévku a po 10 minutách slečna přišla že ji nemají. Nepodorucuji.
-
bart Rijn ★☆☆☆☆
Přivítal mě špinavý a ulepený ubrus na zahrádce, který zřejmě vymění až po sezoně. Výběr jen ze 2 jídel; řízek nebo guláš. Ceny jídel chybí. Platil jsem za řízek s kroketami a malé pivo Břešťák 290,-
-
Barbara Weissová ★★★★☆
Není to žádný luxus, ale pro přespání při Stezce Českem to bylo fajn. Mám pocit, že jsme dostali jiný pokoj nebo v tom pokoji chyběla postel pro čtvrtého (toho jsme sebou teda neměli, tak je to jedno). Vypadá to, že v hotelu snad pracuje celá jedina rodina a nabyli jsme pocit, že to snad koupili včera, protože to působilo, že se moc neorientují, kdo co je a nejsem si jistá, jestli dráha barmanky pro tu mladou holčinu za barem, je to pravé :). Nicméně všichni byli příjemní a vstřícní, včetně našich specifických dietních přání na večeři. Jen tu Jemču vyměňte prosím vás za nějakej opravdovej čaj :). WiFi jela jakž takž, jinak to nebyl telefonní signál. Takže sice žádný zázrak v poměru cena/výkon, ale vlastně jim přeju hosty, ať to tu třeba nějak postupně zvelebí a pozvednou.
-
Tereza Váňová ★★★★★
Toto místo nyní nově vede přátelský manželský pár s dcerou. V hotelu jsme se ubytovali na zastávce při putování po Stezce Českem. Promoklé nás majitelé usušili a udělali nám skvělou bezlepkovou vegetarianskou večeři a pak i snídani. Pokoje čisté a zrekonstruované, I když jednoduché, ale pro stezkaře zcela dostatečné. Je vidět, že noví majitelé se snaží místo pozvednout svým milým a nápomocným přístupem. Doporučujeme!
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaké je telefonní číslo Adolfovský Dvůr?
Můžete kontaktovat Adolfovský Dvůr na čísle +420 702 053 558
Jak se dostanu k Adolfovský Dvůr?
Trasu k Adolfovský Dvůr najdete zde odkaz