Hotel má rozhodně své silné i slabší stránky. Největším pozitivem je velmi příjemný a ochotný personál, který se snaží vyjít hostům maximálně vstříc. Pokoje byly čisté, postel pohodlná a spaní opravdu kvalitní, což hodnotím velmi kladně. Na druhou stranu je znát, že vybavení hotelu je staršího data. V koupelně byl ve sprchovém koutě výskyt plísně a fén byl nefunkční, což u čtyřhvězdičkového hotelu nepůsobí dobře. Snídaně byla standardní, chuťově v pořádku, ale rozsahem ani kvalitou neodpovídala kategorii 4*. Večeře se podávají v hotelové restauraci, která je otevřená i pro veřejnost, což mi u čtyřhvězdičkového hotelu přišlo poměrně nezvyklé. Kvůli vysoké obsazenosti jsme čekali na jídlo přes hodinu. Musím ale dodat, že obsluha byla velmi milá a samotné jídlo bylo výborné, takže chuťový zážitek čekání částečně vyvážil. Wellness zóna působí spíše jako úroveň tříhvězdičkového hotelu a neodpovídá očekávání, které bych u této kategorie měla. Celkově je také znatelný nedostatek personálu, což se projevuje hlavně v restauraci a dostupnosti služeb. Shrnuto: hotel má skvělý personál, čistotu a pohodlné spaní, ale zaostává ve vybavení, wellness a některých službách, které by u čtyřhvězdičkového hotelu měly být samozřejmostí. Po modernizaci a personálním posílení by však mohl mít velmi dobrý potenciál.
Fotografie
Recenze
-
Jana Krejčová ★★★☆☆
-
Daniela Votočková ★★★★★
Doporučujeme, dokonalý relax. Využili jsme balíček Zamilovaný pobyt pro 2 osoby na 3 dny a vše bylo v pořádku do poslední tečky - pokoj, snídaně, tříchodová večeře, welcome drink, cukrárna, obsluha, wellness - sauna, vířivka.
-
Silvie Fuksová ★★★★★
Pobyt v hotelu jsme si užili. Personál byl milí, vstřícný. Pokoje čisté. Jídlo vynikající. Wellness služby velmi dobré. Hotel je na náměstí, byl tam klid.
-
Tomáš Maděra ★★★★☆
hotel je fajn, jen nám nevyhovoval check out v 10, nesmyslný čas snídaně do 9.30 o víkendu, když si chcete přispat a pak šíleně vrzající rozkládací přistýlky. Tam vidím prostor pro investici. Při platbě za noc cca 4500 by tedy jedna pet láhev vody mohla být v minibaru zdarma.
-
Jana Skrivankova ★★★★★
Sympatický hotel přímo na náměstí, snadná rezervace, snadné parkování, bohatá snídaně, milý a ochotný personál, prostorný pokoj i s vybavením typu pohodlný psací stůl, pěkná koupelna, wifi v pořádku, topení hřálo naplno... to vše za rozumnou cenu. Snad bych jen vytkla, že na pokoji netekla studená voda (byla nateplalá, raději si přinést lahev vody) a společné prostory by už docela potřebovaly nějaký designový zásah.
-
Denis Seidlova ★★★★★
Velmi milé překvapení v podobě relaxačního pobytu v hotelu. Nebyl problém změnit procedury, vyřešit cokoliv s jídlem, vstřícnost a ochota personalu na 1 s ☆, zejména obsluha u snídaně. Malé nedostatky- absence větráku nebo klimatizace na pokoji, venkovní vířivka, mlha nebo sprchy by to ještě vylepšila.
-
petr stoklasa ★★★☆☆
Hotel docela dobrý čtyřhvězdičkový bez klimatizace bez ventilátoru. Spát se tam nedá když je teplo jelikož Nemůžete mít otevřené okno protože na náměstí do rána řvou nepřízpůsobivý lidé. Pod okny jezdí automobily s hlasitou muzikou. Jídlo docela dobré akorát pro malé děti tam nebylo nic moc k výběru. Znovu bych tam nejel.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Wellness Hotel Lužan?
Wellness Hotel Lužan se nachází na adrese Nám. Lužické 212/16, 408 01 Rumburk, Česko
Jaké je telefonní číslo Wellness Hotel Lužan?
Můžete kontaktovat Wellness Hotel Lužan na čísle +420 602 111 777
Jak se dostanu k Wellness Hotel Lužan?
Trasu k Wellness Hotel Lužan najdete zde odkaz