Krásná příroda.
Recenze
-
Miloš ★★★★★
-
Pavel Šejvl ★★★★★
Velký rybník je krásné klidné místo ,na které se budete rádi vracet. Najdete zde krásné 3 hospůdky s posezením a s dobrým pivíčkem ale také s nějakou tou baštou. Okolo rybníka je spousta slunečných plážiček na odpočinek. V sezoně se zde dá krásně osvěžit a nachytat nějaký ten bronz. Toto místo vřele doporučuji pro všechny co mají rádi přírodu a klid je to lehce dostupné místo autem,autobusem dokonce i vlakem Tak neváhejte a přijeďte se pokochat.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jak se dostanu k Velký Rybník?
Trasu k Velký Rybník najdete zde odkaz