Recenze

  1. Miloš ★★★★★

    Krásná příroda.

  2. Pavel Šejvl ★★★★★

    Velký rybník je krásné klidné místo ,na které se budete rádi vracet. Najdete zde krásné 3 hospůdky s posezením a s dobrým pivíčkem ale také s nějakou tou baštou. Okolo rybníka je spousta slunečných plážiček na odpočinek. V sezoně se zde dá krásně osvěžit a nachytat nějaký ten bronz. Toto místo vřele doporučuji pro všechny co mají rádi přírodu a klid je to lehce dostupné místo autem,autobusem dokonce i vlakem Tak neváhejte a přijeďte se pokochat.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jak se dostanu k Velký Rybník?

Trasu k Velký Rybník najdete zde odkaz

Advertisements