Recenze

  1. Barbora Jiroušková ★★★★★

    Výborné jídlo, velmi milá a rychlá obsluha. Dokonce se nás i zeptali, jestli chceme přidat svíčkovou omáčku ke zbylým knedlíkům. Určitě doporučujeme!

  2. Lenka Hrdličková ★★★★★

    Chtěla bych touto cestou poděkovat majitelům a celému personálu, který se o nás vzorně staral po dobu víkendu "Pečeme cukroví s dětmi". Máte můj obdiv, děti byly šťastné a spokojené, užili jsme si společné pečení, zdobení, dílničky, byla spousta legrace a pohoda. Došlo i na maskoty a kino s popcornem. Vše umocněno výborným jídlem a nádherným počasím. Děkujeme, brzy na viděnou. Lenka s Standa Hrdličkovi

  3. Ondřej Rudolf ★★★★★

    Vynikající klasická kuchyně. Noblesní omáčky, zelíčko… ochutnali jsme polovinu menu a všechno skvělé.

  1. Ha Vu ★★★★★

    Vskutku úžasný, milý a přívětivý personál, který ze skvělého pobytu udělal opravdu nezapomenutelný. Famózní kuchyně jak od klasik tak i po opravdové speciality. Snídaně ve formě švédského stolu, kdy si vybere opravdu každý. Těším se na příští pobyt.

  2. Lucie Kopasová ★★★★★

    Krásné místo uzpůsobené dětem, Našli jsme zde čtyři dětské koutky a spoustu jiného využití. Mile nás taky překvapila možnost zapůjčení bobů, můžeme jen doporučit.

  3. Roman Tomášek ★★☆☆☆

    Byli jsme pouze na obědě a musím říct, že s jídlem jsme s přítelkyní spokojeni nebyli. Rajská omáčka nebyla omáčkou, ale pyrém, které nevypadlo dobře a už vůbec dobře nechutnalo. Bohužel tuhle rajskou bych nenabídnul nikomu doma natož v restauraci. Za nás velmi nepovedené. Přítelkyně plněné knedlíky uzeným masem, s červeným zelím. Na talíři čtyři velmi malé knedlíčky, porce pro 10-ti leté dítě. Zelího bylo tak k 10-ti knedlíkům. Chuťově ale nebylo tohle jídlo špatné. Vrchol byl při odchodu kdy se nedalo platit platební kartou. Kdy číšník uvedl,že je to napsané na dveřích. Na dotaz kde to je mi to pán šel laskavě ukázat. Ano, bylo to tam, ale dveře byly stále otevřené, a tak to nemohlo jít vidět. Resumé: Negativa: Malé porce, chuťově podprůměrné, nelze platit kartou. Pozitiva: Možnost vstupu s kočárkem, přívětivé ceny, příjemné prostředí

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Penzion Daniela?

Penzion Daniela se nachází na adrese Boží Dar 53/161, 363 01 Boží Dar-Ostrov nad Ohří, Česko

Jaké je telefonní číslo Penzion Daniela?

Můžete kontaktovat Penzion Daniela na čísle +420 702 200 300

Jak se dostanu k Penzion Daniela?

Trasu k Penzion Daniela najdete zde odkaz

Advertisements