Klidné pohraniční nádraží... nejezdí hodně vlaků... Ruhiger Grenzbahnhof... es fahren nicht sehr viele Züge...
Recenze
-
WandererCZ ★★★★☆
-
Zdeněk Kořínek ★★★★☆
Nadrazi hezke. Dnes pokladna zavrena. Jizdenky jsme koupili ve vlaku. Mototacek byl luxusni.
-
Jens Georgi ★★★★☆
Asijský trh je vždy dobře navštěvován....koupě některých známých produktů by měla být na rozhodnutí každého jednotlivce... Duty Free, čerpací stanice a restaurace s dobrými, levnými jídly, četné dostupné
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jak se dostanu k Potůčky?
Trasu k Potůčky najdete zde odkaz