Recenze

  1. WandererCZ ★★★★☆

    Klidné pohraniční nádraží... nejezdí hodně vlaků... Ruhiger Grenzbahnhof... es fahren nicht sehr viele Züge...

  2. Zdeněk Kořínek ★★★★☆

    Nadrazi hezke. Dnes pokladna zavrena. Jizdenky jsme koupili ve vlaku. Mototacek byl luxusni.

  3. Jens Georgi ★★★★☆

    Asijský trh je vždy dobře navštěvován....koupě některých známých produktů by měla být na rozhodnutí každého jednotlivce... Duty Free, čerpací stanice a restaurace s dobrými, levnými jídly, četné dostupné

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jak se dostanu k Potůčky?

Trasu k Potůčky najdete zde odkaz

Advertisements