Durum s hranolkami a se sýrem a musím říct, že zklamání. Klasické mražené maso z Polska bez chuti, ale to už u kebabu bývá klasika. Hranolek jsem dostal tak 10 (to co zbylo, další nedělali) a omáčky malinko, dost suché. Obsluha mladá a příjemná, dá se pokecat, to je tak jediné plus.Vevnitř bych si nesedal, vypadá otřesně, raději vzít a sníst v autě.
Fotografie
Recenze
-
Essk Eetit ★★☆☆☆
-
jara [email protected] ★☆☆☆☆
Bohužel musím dát negativní hodnocení. Mladý pán za pultem mi už potřetí udělal úplně něco jiného, než jsem si objednal, i když jsem mu to dvakrát zopakoval. Přitom česky umí dobře, takže to nebylo nedorozumění kvůli jazyku. Je to zklamání, protože kebab samotný by byl jinak dobrý, ale když člověk nedostane to, co si objedná, chuť přejde.
-
Lenka Maleckova ★★☆☆☆
Tak dnes s objednávkou dost zklamaná, objednala jsem si doner se sýrem a přišel bez sýra, to už se mi stalo vícekrát. A k tomu fantu která nedorazila vůbec.
-
Daniel Horvát ★★★★★
chodím sem roky, jak sám, tak i s přáteli a nelze si stěžovat, jasne občas se stane třeba menší chybička ale to děláme každý.
-
Jan Zalubil ★★☆☆☆
Jak už psali ostatní, mega durum je velikostí spíše průměrný. Bohužel, svou chutí je podprůměrný: obyčejné omáčky, vlažné maso. Obsluha drží trend podprůměrnosti. Vždy jsem měl štěstí na vyššího pána, který se zákazníky nejspíš komunikuje pouze telepaticky. Dal jsem tomuto podniku šanci třikrát, vždy s odstupem času a bohužel jsem si nikdy nepochutnal. Víckrát sem už nepůjdu.
-
Jaroslav Polak ★☆☆☆☆
Chodil jsem tam strašně rád ale poslední 3 návštěvy to bylo horší a horší . Dnes jsem si dal Speciál Durum za 160 , a ta porce je teda výsměch .
-
Daniel ★☆☆☆☆
Nejodpornější doner co jsem jedl.!!! Opravdu něco hrozného, po snězení divný pocit v břiše,. Mega doner 180kč opravdu malá porce, chuť? Ani jsem to nemohl dojíst
-
Mr. Keptn ★★☆☆☆
Mínus: 1. Mega durum není vůbec mega. Asi 2 maximálně jsem fakt dostal mega durum, zbytek byl prostě klasickej durum. 2. Maso má velmi zřídka teplotu, kterou má mít. Většinou je to skoro studené. 3. Maso jsem občas dostal u některých durumů "okoralé" nedá se srovnávat s rozpadajicím se masem z durumu připraveného dle správného postupu 4. Nikdo z pánů co připravuji jídlo nenosí rukavice při přípravě pokrmů, což mi přijde až nechutné. Plus: 1. Cena. 2. Rychlost Podnik, kde si vlastně hned při vstupu přijdete jako v kuchyni."Vedou" to dva pánové, kde jeden z nich durum dělá celkem velký a občas Vám dá i horké zrovna dodělané maso a nechává tortillu skvělé prohřát. Druhému je to víceméně jedno, dělá jak se zrovna cítí nejspíš, občas podprůměr a občas katastrofa. Bohužel velikost a ani teplota výsledného MEGA durumu není ani podprůměrná. Na druhou stranu je chuťově celkem dobrá. Budu sem chodit dál, nejdřív jim ukážu nespokojenost tím že přestanu dávat dýško které dávám pokaždé, nakonec jestli i tak dostanu špatnou velikost či špatně prohřáté maso, přestanu chodit úplně. První durum který sem si u nich objednal byl delikátní, bohužel od té doby to jde jenom níž a níž. Případně zlepšení či zhoršení budu editovat.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Super Doner Kebab?
Super Doner Kebab se nachází na adrese Křížová 115, 356 01 Sokolov-Sokolov 1, Česko
Jaké je telefonní číslo Super Doner Kebab?
Můžete kontaktovat Super Doner Kebab na čísle +420 607 238 474
Jak se dostanu k Super Doner Kebab?
Trasu k Super Doner Kebab najdete zde odkaz