Zákaz vlastní houby na myčce bez kartáče je absolutně irelevantní. Chemii pochopím, ale tohle nemá cenu.
Recenze
-
Martin H. ★☆☆☆☆
-
Daniel Němec ★☆☆☆☆
Nejhorší myčka, na které jsem kdy byl. Dal jsem tomu šanci asi 4x a to pouze kvůli tomu, že v Sokolově jiná myčka pořádně není. Teď už opravdu jezdím radši do Varů. Pěna zředěná, ostatní chemie také absolutně nepoužitelná. To, že vhodím peníze, zmáčknu program, sebere mi to čas ještě než vezmu pistoli do ruky, o tom ani nemluvím. Absolutní katastrofa, která bohužel bude fungovat, protože je v okolí jediná.. kdyby to šlo, nedám ani tu jednu hvězdu.
-
SnooX ★☆☆☆☆
Snad nejhorší ruční myčka, kterou jsem kdy navštívil. Pěna? Nulová. Vysokotlaký čistič Parkside v kombinaci s činským napěnovačem vykouzlí mnohonásobně lepší pěnu. Prostředek na čištění disků, snad jen čistá voda a nebo tak naředěné, že to naprosto vůbec nepůsobí. Tlak oplachu naprosto nedostačující. A to ani nebudu zmiňovat jak dlouho trvá než začne téct opravdu čistá voda bez té naředěné chemie. Sem už opravdu nikdy, to si raději udělám výlet do KV ke konkurenci, kde to opravdu funguje jak má.
-
Olda Štěrba ★☆☆☆☆
Neuvěřitelně ředěná chemie, oplach by měl mít větší tlak a finální leštění by mělo byt zase bez chemie.. toto opravdu nedoporučuji, nejhorší myčka v širokém okolí. Škoda i te jedné hvězdy
-
Petr Grimmer ★☆☆☆☆
Nejhorší ruční myčka, na které jsem byl. Pěna řídká, tlak trysek nic moc, není kam vyhodit odpadky....čistím auto, zřejmě budu potřebovat koš....Nejpodivnější je ale časomíra, tady to žere peníze ještě tak o třetinu rychleji než jinde v kraji (nikde nenajdete informaci, jaký čas si kupujete např.v přepočtu na 10Kč, na displeji se odečítá přímo částka), navíc než se natlakuje a začne použitelně stříkat, je rovnou pár korun pryč a za nic. Vždycky sem zajedu jednou za rok, jestli už třeba provozovatel nešel do sebe a nezačal si napravovat jméno. A ne. Toho reputace zjevně nezajímá. :)))
-
mara blind ★☆☆☆☆
Dnes jsem tuto myčku navštívil a musím říct, že tohle je opravdu parodie. Tlak vody absolutně žádný – místo mytí spíš jen jemné ošplouchnutí. Auto zůstalo špinavé, a to i po důkladném projetí všech programů. Ztráta času i peněz.
-
Olda Fotograf ★☆☆☆☆
Strašné moc naředěná pěna, mělo by se s tím něco udělat. Časomíra je také velmi podivná, celkově velmi špatná myčka, je to škoda, protože v Sokolově jsou pouze dvě wapky a ani jedna není dobrá, proto jezdím radši do Varů...
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jak se dostanu k Car wash?
Trasu k Car wash najdete zde odkaz