Recenze

  1. Lucie ★★★★★

    Krásné okolí, statek nabízí mnoho možností jak pro děti tak i dospělé. Servis byl příjemný a přátelský. Snídaně dostačují. Mohu jen dál doporučit. Rádi se sem vrátíme.

  2. jan Tvarůžek ★☆☆☆☆

    Velmi pěkné prostředí a výborné jídlo. Jen obsluha černovláska s přízvukem z východu hrůza. Prazdné skleničky odnese aniž by se zeptala zda si ješte něco dáme. Když jsem chtěl zaplatit musel jsem na bar, německy mluvící hosté nemuseli za nimi s úsměvem přišla. Pokud bude tedy daná slečna v práci návštěvu nedoporučuji, jinak vždy vše bez problémů.

  3. Alena Michalova ★☆☆☆☆

    jako pardon, ale to byl nejhorší zážitek za poslední rok. Sem už se tedy nikdy nebudeme obtěžovat zavítat, taková arogance, opovržení a nezájem od paní servírky s východním přízvukem, to jsme si tedy nezasloužili, nechápu proč tu práci dělá, když jí nebaví, nikdo nás ani neposadil ke stolu, který jsme měli připravený, jen jsme si našli cedulku se jménem. Odporné chování, takže jsme se sebrali a odešli, takže neeee neodešli jsme kvůli tomu že bysme si nevybrali jídlo, odešli jsme kvůli atmosféře, kterou zde zaměstnanci navodili. Hnus a paní by si měla najít jiné zaměstnání, protože návštěvníkům akorát zkazí poledne. Takže jídlo ani hodnotit nemůžu, přešla nás chuť.

  1. Anet Skopalová ★★☆☆☆

    Na statku jsme byli ubytovaní jako rodinka 2 noci. Jak už ostatní píší, ubytovaní samo o sobě by zasloužilo nějaké opravy a rekonstrukci. Na pokoji bylo šílené horko,bez klimatizace, ale chápu,že to není nutnost. Zvířátka mají moc hezká,to dceru bavilo. Zvláštní byla obsluha restaurace,což po předchozích recenzích není žádná novinka. Neochotná a kyselá. Bylo vidět, že chtějí brzo domů a ne obsloužit nové hosty. Snídaně tedy velmi nepěkné, vše namačkané u sebe na jednom stolku. Nepraktické.Bábovka z Kauflandu, slepené kuličky...myslím, že jako nutnost ok,ale rozhodně ne na nějaké vychutnávání..

  2. Jakub Kysela ★☆☆☆☆

    Tak jsme se velice těšili na Vaši vyhlášenou českou kuchyni, bohužel ještě před tím než jsem stihl vůbec do restaurace vkročit, tak na mě číšník bez jakékoliv omluvy a pozdravu začal hulákat, že čekají velkou skupinu a nemá čas a dle výrazu a tónu ani chuť nás obsloužit. Prý ať přijdeme za hodinu a půl (bylo 13:00 čas oběda ), takže jsme byli nuceni odejít a jet se najíst jinam. Už nikdy více, absolutně návštěvu po naší zkušenosti nedoporučuji. Jak jsem četl ostatní recenze, nejsme zdaleka první ani poslední s kým bylo takto zacházeno.

  3. Petra Valečková ★★★☆☆

    Na statku jsme strávili s dětmi 2 dny, ubytování by zasloužilo alespoň částečnou rekonstrukci. Doporučuji navštívit kavárnu, v níž vám doveze vaši objednanou zmrzlinku nebo zákusek vláček a je zde mimojiné moc příjemná obsluha - moc příjemný pan čísník! Palec dolů dávám paní z výrobny svíček a mýdel. Chtěli jsme se s dětmi vyfotit u jejího stánku a četli si její nabídku, možná bychom ji v budoucnu využili,až děti povyrostou. Paní vyšla z krámku a upozorňovala nás, že se to platí a že to nejde, se jen tak fotit zadarmo...dětský nábytek prý také něco stojí! Tímto si u nás udělala antireklamu, takže se jí příště vyhneme obloukem a za ty ceny, které tam visí, se nedivím, že tam měla prázdno:-)

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Bernard Farm?

Bernard Farm se nachází na adrese Šachetní 135, 357 41 Královské Poříčí, Česko

Jaké je telefonní číslo Bernard Farm?

Můžete kontaktovat Bernard Farm na čísle +420 737 136 766

Jak se dostanu k Bernard Farm?

Trasu k Bernard Farm najdete zde odkaz

Advertisements