Recenze

  1. Misa Hujer ★★★★★

    Parkoviště zdarma.

  2. Jan Šimek ★★★☆☆

    Malé, hodně plné (ale místo jsem našel), neorganizované a nehlídané. Ale jak říkám, zaparkovat se tu dá.

  3. Zuzana Kolárová ★★★☆☆

    Prostory zajímavé, ale 150kc +25kc za bezpecnosti balicek (rouska a jednorazova čepička) mi přijde dost přehnané a neodpovídá tomu co dostanete. Pan průvodce evidentně znalec, bohužel trošku uspávač hadů.

  1. Stanislav Nový ★★★★☆

    Parkoviště pro návštěvníky Centra,pro toto zařízení dostačující, prohlídky časově uspořádané

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jak se dostanu k Parkoviště Centrum Caolinum?

Trasu k Parkoviště Centrum Caolinum najdete zde odkaz

Advertisements