Parkoviště zdarma.
Recenze
-
Misa Hujer ★★★★★
-
Jan Šimek ★★★☆☆
Malé, hodně plné (ale místo jsem našel), neorganizované a nehlídané. Ale jak říkám, zaparkovat se tu dá.
-
Zuzana Kolárová ★★★☆☆
Prostory zajímavé, ale 150kc +25kc za bezpecnosti balicek (rouska a jednorazova čepička) mi přijde dost přehnané a neodpovídá tomu co dostanete. Pan průvodce evidentně znalec, bohužel trošku uspávač hadů.
-
Stanislav Nový ★★★★☆
Parkoviště pro návštěvníky Centra,pro toto zařízení dostačující, prohlídky časově uspořádané
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jak se dostanu k Parkoviště Centrum Caolinum?
Trasu k Parkoviště Centrum Caolinum najdete zde odkaz