Pěkné místo. U bunkru se dozvíte i něco o historii tohoto pásu opevnění. Doporučuji!
Recenze
-
František Soukup ★★★★★
-
Josef Dubský ★★★★★
Tuto oblast linie bunkrů, starých mlýnů mam moc rád.
-
Jindrich Marek ★★★★☆
Parkování dole za mostem, pak příjemná procházka.
-
Tomas Hanzlicek ★★★★★
Pekne
-
Václav Cupl ★★★★★
Linie bunkrů z let 1937 a 1938. Parádní ukázka toho, že bychom se dokázali ubránit. Jenže Británie a Francie nás odevzdaly. Dva bunkry jsou přímo po stranách silnice. Jeden má vstup na úrovni povrchu a do druhého se dostaneme cca dvoumetrovým tubusem.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jak se dostanu k Pod Šipínem?
Trasu k Pod Šipínem najdete zde odkaz