Recenze

  1. Radka Krejčová ★☆☆☆☆

    Hrůza a děs běs, hrajou si na trafiku, přitom nemají nic, pozdravit prodavačky neumí a slušné chování jim nic neříká. Věčně je prodavačka někde pryč a vy musíte bušit a nebo čekat až někdo laskavě přijde. Fakt ne, tohle místo nedoporučuju!!!!

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jak se dostanu k KIOSK Zbůch?

Trasu k KIOSK Zbůch najdete zde odkaz

Advertisements