Recenze

  1. Xym4vR ★☆☆☆☆

    Málo parkovacích míst pro žáky, nemohu zde bezpečně zaparkovat svůj peklostroj aniž by mi ho nějaký jiný jouda neodřel!!!

  2. Michal Politzer ★★★★★

    Nezapomunetelné chvíle plné napětí a uspokojení. Ve vzduchu jsem každé poledne cítil nával testosteronu a dehtu. Skvělé místo.

  3. RANDOM ★★★★★

    Místo klidu a odpočinku

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jak se dostanu k Parkoviště střední odborné školy?

Trasu k Parkoviště střední odborné školy najdete zde odkaz

Advertisements