Recenze

  1. Nikola Musilová ★★★★★

    Za mě jídlo super, ale hlavně skvělá obsluha. Stále se chodili ptát, zda něco nepotřebujeme a máme vše. Zaparkovat se dá před restaurací. Byla to velmi příjemná zastávka cestou do Českého Krumlova.

  2. Klára Cibulcová ★☆☆☆☆

    Tuto restauraci absolutně nedoporučuji. Již při objednání nám bylo řečeno, že k řízku s bramborovým salátem nelze dát kaši, protože na to nemají kalkulaci, ale hranolky k tomu dát šly. Dále slečna bohužel neví, že když se klient ptá po Birellu, tak má většinou na mysli nealkoholické pivo obecně. Řekla nám tedy, že ho nemají a až později jsme zjistili, že mají nealkoholické pivo, akorát jiné značky. Vrcholem byla hodina čekání na řízek se salátem, hranolkami a guláš s knedlíkem. Až po dotazu, jak dlouho budeme ještě čekat nám donesli jídlo, kde guláš byl studený. Sousedi vedle nás čekali ještě déle než my. Rozhodně to není dobrá volba pro někoho, kdo někam jede a jen se potřebuje zastavit na oběd, zabije zde min 1,5h.

  3. Silvie Sylvester ★★★★★

    Výborné jídlo, rychlá obsluha! Velmi doporučujeme …

  1. Tomáš Hořejší ★★★★★

    Jídla chutná, porce dostačující,velká spokojenost

  2. Luky Mixhol ★★★★★

    Jsme místní tak jsme čekali na otevíračku, která byla divoká a proto jsem dnes zašel v poklidném odpoledni. Pozdní oběd a káva. Pivko super, polední menu taky super, kafčo fajn a teď čekám na dezert :-) kluci na place potřebujou ještě trochu toho hospodskýho umu, ale snaží se a jsou zde moc příjemní. Sakumprásk: krásný místo, ceny za mě v pohodě. Pivo supr načepovaný (btw samsonu se nebojte, je fakt dobrej!) jídlo dobré, obsluha přijemná. Parkovat je kde a prostor je to krásný v létě a věřím i v zimě. Kdyby byla taková každá hospoda, nebylo by špatných hospod. Budem chodit častěji.

  3. Bartoš Wedl ★★★★★

    Kosov Mlýn, výborná domácí kuchyně, velmi dobré pivo Samson. Konečně místo, kde se dá zajít na domácí kuchyni.

  1. Martina Warischová ★★★★★

    Dnes jsme navstivili tuto restauraci, jsem velmi mile prekvapena, vsichni jsme si pochutnali. Svickova je jako od babicky, rizek krasne stavnaty a obrovsky.. a synovi jsem objednala jidlo sebou, prinesli nam ho ored odchodem, takze krasne vydrzelo domu. Obsluha, velmi mila a prijemna. Atmosfera klidna a pohodova. Doporucuji a myslim si, ze vykrocili spravnym smerem.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Restaurace Kosov Mlýn?

Restaurace Kosov Mlýn se nachází na adrese Kamenný Újezd 12, 370 07 Kamenný Újezd, Česko

Jaké je telefonní číslo Restaurace Kosov Mlýn?

Můžete kontaktovat Restaurace Kosov Mlýn na čísle +420 736 132 030

Jak se dostanu k Restaurace Kosov Mlýn?

Trasu k Restaurace Kosov Mlýn najdete zde odkaz

Advertisements