Pokud byste si náhodou chtěli dát smazak, důrazně vás varuji, pokud nechcete mít v puse minové pole od bolesti. Hranolky tvrdé, že jsem musela lovit, která pujde napíchnout na vidličku a přesmazené - boj po talíři. Syr v brutálně tlusté vrstvě, spis těsto, nez trojobal. Tatarka byla výborná, což ale není zrovna dostatečné. Jako vegetarián si jednou za čas dávám prave smažený sýr v restauraci a toto byl masakr. Nicméně, obsluha milá, odpustila nám aspon placení nápojů. Zklamani!!
Recenze
-
Kaczenka “KateLynn” ★★☆☆☆
-
P S Y C H O ★★★★★
Všechno bylo super. Ochutnali jsme spoustu burgerů a tento cheeseburger chutnal opravdu výborně, vyvážené chutě, porce odpovídající ceně, hranolky ani přesolené ani utopené v oleji, chutná domácí tatarka, atmosféra moc příjemná a obsluha na jedničku! Tohle místo určitě stojí za návštěvu
-
Natálie Konečná ★★☆☆☆
Velmi průměrné až podprůměrné jídlo ha vyšší cenu. Kdybychom neměli takový hlad, tak jdeme jinam.
-
Lucie Eisenkolbová ★★★★★
7.8.2025 Zpočátku jsem byli rozladeny z nestihajici a neprijemne obsluhy, ale pak se to vyjasnilo a vse bylo fajn. Jidlo velmi mile prekvapilo!!! Od chutne kulajdy po burger, krkovici a detskou porci rizku. Ceny jsou sice trochu vyssi, ale i tak doporucuji!! Chutne jidlo za pomerne rozumne ceny, prijemna obsluha. Jen bych asi malinko zvetsila porce. Doporucuji a zrcite se vratim.
-
Eliška Tomášková ★★★★★
Super místo, klidné a pohodové. Jídlo moc dobré i jsme se tam druhý den vrátili na jídlo znovu. Slečna blondýnka se o nás první den starala skvěle, byla moc milá a ochotná, druhý den tam byl klučina tam obsluha trochu vázla ale jinak vše super.
-
jakubbradna ★☆☆☆☆
Naprosto příšerná restaurace po objednání česnečky přišla bramborová polívka s vajíčkem která nevidela česnečku ani z vlaku potom přinesou špinavé příbory. Čišník rozsype půlku hranolek a po dalších 30 donesou druhý smažák uz 10 minut tady mam prázdny talíř a obsluha chodí okolo. Naprosto príšerné. Kdybych mohl dát méně než 1 hvězdičku určitě dám. Hrůza
-
Ladislav Zima ★★★★★
Za nás nyní asi nejlepší restaurace / hospoda / bistro v Horní Plané. Játra na roštu nebo plněné knedlíky úplně na pohodu. Druhý den jsme se těšili na burgery, bohužel došly housky, tak kuchař alespoň ochotně připravil masovou topinku s jalapeños a čedarem. Nu, na burgery musíme přijet někdy jindy. :)
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Funy bistro?
Funy bistro se nachází na adrese Náměstí 9, 382 26 Horní Planá, Česko
Jaké je telefonní číslo Funy bistro?
Můžete kontaktovat Funy bistro na čísle +420 724 848 322
Jak se dostanu k Funy bistro?
Trasu k Funy bistro najdete zde odkaz