Recenze

  1. David Pastrňák ★★☆☆☆

    No jo, úplně normální parkoviště, ale na tomto parkovišti je sám o sobě větší chaos než v prodejně. Je tam těžké přejít třeba ke košíkům, a je to hra o život, když se snažíte dostat na přechod. No jo, prostě parkoviště, jak říkám.

  2. Petr Březina ★☆☆☆☆

    Vjezd do prostoru je plný děr a výmolů.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jak se dostanu k Parkoviště Lidl?

Trasu k Parkoviště Lidl najdete zde odkaz

Advertisements