No jo, úplně normální parkoviště, ale na tomto parkovišti je sám o sobě větší chaos než v prodejně. Je tam těžké přejít třeba ke košíkům, a je to hra o život, když se snažíte dostat na přechod. No jo, prostě parkoviště, jak říkám.
Recenze
-
David Pastrňák ★★☆☆☆
-
Petr Březina ★☆☆☆☆
Vjezd do prostoru je plný děr a výmolů.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jak se dostanu k Parkoviště Lidl?
Trasu k Parkoviště Lidl najdete zde odkaz