Byli jsme ve wellness a byla to naprostá katastrofa. Hned po příchodu nás udeřil silný zápach, všude bylo zamlženo a podlaha špinavá. Působilo to, jako by tam někdo ve spěchu jen něco „přeleštil“. Vířivka byla kalná, studená, zapáchala a teplota ani nešla nastavit. Celý prostor působil zanedbaně a nehygienicky. Pokoušeli jsme se dovolat majiteli, ale linka byla odpojena, takže nebylo možné uplatnit reklamaci. Naprosto nedoporučuji, jak hygienicky, tak přístupem k zákazníkům naprosté selhání.
Recenze
-
Aneta Macháčková ★☆☆☆☆
-
Kateřina Mašková ★★★★☆
Byla jsem velmi znepokojena kvůli recenzím, ale když jsme přišli bylo vše v pořádku. Vířivka byla čistá, sauna též, jenom do ochlazujícího sudu jsme nešli. Jediné mínus je vchod k wellnesu, není možné se tam nějak hezky dostat.
-
Radek Bartik ★☆☆☆☆
Podnik jsme navštívili několikrát a bohužel se kvalita poskytovaných služeb snižuje. Při poslední návštěvě září 2025 jsme byli zklamáni velkými nedostatky, které nám znepříjemnili plánovaný relax. Konkrétně šlo o chybějící ručníky, na toaletě nebyl žádný toaletní papír, a dříve krásné dřevěné obložení postrádá potřebnou péči, z konstrukce vylézají šrouby a v takto vlhkém prostředí začíná být cítit napadení plísní. Z našeho pohledu jsme nedostali očekávané služby a komfort o proti ceně za pronájem.
-
Patrik Weis ★☆☆☆☆
Recenze nepíší a moc na ně nedám... Zde to byla chyba a měli jsme se předem podívat. Ve stručnosti... chápu trable zákazníků s obtížemi při vstupu, nebo s obsluhou infotainmentu, případně nefunkční světlo na toaletě, které není stále opravené... To je však jen začátek. Když jsme odkryli víko vířivky, voda byla už na první pohled kalná a znečištěná. Dovolil jsem se podívat na filtr... Viz foto a dále bez komentáře... V rámci ochrany zdraví jsme nepoužili. Sauna smrdela a zbytek prostor také vykazoval známky plísně, nedodelavek a zanedbání. Jednorázové plastove skleničky toho měli také již mnoho za sebou.. Při pokusu o telefonát na uvedené číslo a sdělení dojmu byla linka odpojena. Píši tedy recenzi abych uchránil zdraví dalších návštěvníků.
-
Jiří Plášil ★☆☆☆☆
Kamarádům jsem zakoupil voucher a nyní se stydím. Před pár lety to byl krásný prostor, ale nyní v recenzích čtu ty stejné zkušenosti.To, že se tam musíte nějak dostat je problém, který jsem po první návštěvě věděl, jak vyřešit. Prosrtčit ruku branku nebo odchytit někoho, kdo zrovna jde. Neáchápu, že za ty roky to nebyl majitel nebo provozovatel schopný vyřešit. Špínu, smrad, zatuchlinu, plíseň a špinavou vodu, ale vyřešit nelze. Napsal jsem na firemní email žádost o vrácení peněz, ale jak to čtu, tak to asi nebude mít žádný smysl. Partnerce se podařilo s někým spojit telefonicky a bylo jí řečeno, že není možné, že by prostor byl neuklizený. Přikládám tedy videa a foto, kde je očividné, že krom všecho uvedeného byl prostor neukizený po jiných hostech.Pokud se k tomu nějak slušně postaví, tak recenzi upravím. Takže fotky a videa bohužel nepřiložím, protže to jde pouze prostřednictvím google fotek.
-
Zuzana Bělochová ★☆☆☆☆
Kdo zvažuje navštívení tohoto wellness, tak určitě nedoporučuji. Je totiž nejhorší, ve kterém jsem kdy byla, vyhozené peníze. Pokud se chcete na něco doptat na infolince, tak máte smůlu, ta nefunguje. Pokud si chcete pustit písničky na tamní televizi, bude vám nejspíš trvat půl hodiny, než se rozjede. V ochlazovací nádobě počítejte se slizem. Musíte také počítat s divnou zatuchlinou v celém prostoru, divný smrad cítíte hned po příchodu. Voda ve vířivce je divně cítit, koupání nedoporučuji, odnesla jsem to zánětem močového měchýře. Pokud si objednáte šampaňské, se skleničkami nepočítejte, raději si přineste vlastní, oni vám je tam totiž nepřichystají - pokud se rozhodnete šampaňské tedy nevyužít, i když ho máte předem zaplacené, protože nechcete pít z lahve, tak s vracením peněz také nepočítejte. Ani po čtyřech urgencích s prosbou o vracení peněz za šampus mi nikdo neodpověděl. Jednu hvězdičku si zaslouží, tak maximálně za saunu, která byla v pohodě. Jinak děs a hrůza. Z Českých Budějovic nepocházím, tak proto tam moc míst neznám, ale zpětně jsem brala jako velkou chybu, že jsem si nejdříve nepřečetla recenze, než jsem tento wellness objednala. Obrázky totiž ani náhodou neodpovídají skutečnosti. NEPORUČUJI!
-
Radek Šindelář ★☆☆☆☆
Přijeli jsme o patnáct minut dříve a dvacet minut jsme obcházeli celý areál a hledali jak se dostat dovnitř (na stránkách není žádná informace nebo jsem je aspoň nenašel). Když jsem volal na infolinku, z automatu mi bylo řečeno, že infolinka nefunguje, takže jsme hledali dál a už jsme plánovali odjet. Na stránkách jsem si všiml telefoního čísla na masáže. Zvedla mi to slečna, která mi tedy řekla, že volám na špatné číslo a že musím dovnitř do areálu. Když jsem jí řekl, že nevím jak a kudy, bylo mi sděleno, že musím protáhnout ruku skrz branku a otevřít si zevnitř. Než jsme celý tento proces absolvovali, bylo už 10 minut po plánovaném začátku naší rezervace. Uvnitř jsme začali vířivkou, která nám přišla poněkud studená a tak nějak v celém wellness byla špína a smrad. Po nějaké době ve vířivce jsem šel do sauny, když po několika minutách slyším křičet přítelkyni a vidím ji sedět v nepřirozené poloze na kraji vířivky. Při šlápnutí na dřevěný schod se pod ní prolomil a noha ji zajela celá dovnitř. Nohu má nyní pohmožděnou a poškrábanou od prasklého dřeva. Vzhledem k tomu, že noha ji postupně bolela víc a víc, jsme byli nuceni odejít o půl hodiny dříve než jsme původně měli. Byli jsme silně nespokojeni a celou naší zkušenost jsem ihned doma napsal jako reklamaci majiteli.a požadoval kompenzaci. Odpověď byla strohá, údajně je vše v pořádku bez dalších reakcí. Na další emaily už odpověď nepřišla. Přikládám odpověď majitele: Vážený pane, Shodou okolností byla předchozí rezervace moje, takže přesně vím, jak to v objektu vypadalo a také jsem pro Vás prostor osobmě Připravoval (jindy to dělají uklízečky) Nevím co se tam dělo při Vaší rezervaci, ale dnes jsme prostor kompletně připravili pro novou sezónu a celé wellness bylo v perfektní kondici a vířivka měla 35 srupňů, taktéž sauna byla vyhřátá z rezervace předchozí, tedy mé rezervace, na 95 stupňů. Martin Kuthan
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa THE SPA, privátní wellness?
THE SPA, privátní wellness se nachází na adrese Osiková 1780/2b, 370 06 České Budějovice-České Budějovice 8, Česko
Jaké je telefonní číslo THE SPA, privátní wellness?
Můžete kontaktovat THE SPA, privátní wellness na čísle +420 773 850 001
Jak se dostanu k THE SPA, privátní wellness?
Trasu k THE SPA, privátní wellness najdete zde odkaz