Recenze

  1. Filip Andr ★☆☆☆☆

    Opět chybějící položka v objednávce. Člověk pochopí, že chybí omáčka, hermelínky… ale hlavní jídlo (burger). Už mi to přijde, že to dělají cíleně. Naučte Vaše zaměstnance číst nebo je nehledejte v ústavech. Děkuji

  2. Tadeáš Vilímek ★☆☆☆☆

    Akce na F.R.I.E.N.D.S postavičku Ok to že jsi nemůžeš vybrat jakou OK ale že dostaneš něco úplně z jiné sezony ještě pro holky!!! Řeknu hned friends nemáme už jen růžoví koníky z minulé sezony

  3. František Pala ★☆☆☆☆

    Hrůza, hrůza, hrůza…. Vždy nedostanu kompletní objednávku nebo místo kuřecího dostanu hovězí, které bohužel nejím!!! Několikrát v objednávce nebyly 2-3 věcí. Děje se to vždy a po konzultaci se nic nezměnilo i když u okýnka stál ten stejný zaměstnanec !!

  1. Petra ★★★★★

    Pocházím z Rakouska a byl jsem poprvé v České republice v restauraci McDonald’s. Musím říct, že kvalita jídla je stejně dobrá a stálá jako v Rakousku. Personál byl velmi, velmi přátelský – můj pes dokonce dostal vodu! U vchodu nás hned přivítali a manažer se opravdu snažil, abychom byli spokojeni a aby nám jídlo chutnalo. Jídlo bylo vynikající a poměr ceny a kvality je naprosto skvělý. Byli jsme s naší návštěvou velmi spokojeni. Pokud se sem znovu vrátíme, určitě bychom přišli znovu právě sem. 10 z 10 – naprosto skvělá zkušenost!

  2. Petr Flosman ★★☆☆☆

    Jezdím sem jen občas přes drive-through na snídaně, ale pokaždé mne od okýnka rovnou pošlou na parkovací místo, že mi to pak donesou, a to i když jsem v drive-through úplně sám a za mnou ani přede mnou nikdo není. Je to fakt otravné, z více důvodů, ale hlavně pak musíte na slepo vycouvávat. Asi se snaží splnit nějaké metriky s dobou čekání auta u okýnka nebo jinak vůbec nechápu proč to dělají. V žádném jiném mekáči se mi to nestalo. Mám taky špatnou zkušenost (ale možná mám jen smůlu), že ve většině případů popletou mou objednávku. Stalo se mi to už 3x po sobě, např kafe s mlíkem bez mlíka, hranolky místo hashbrown, muffin s masem, když jsem chtěl bez masa apod. Jinde je to vzácné.

  3. Lilinka Lilka ★☆☆☆☆

    Tato pobočka je skutečně katastrofální. 2x McFlurry za 150 kč jsem obdržela snad už sežranou, rozteklou, zmrzlina sahala při vší vůli max do 1/3 kelímku. Při reklamaci byl personál neochotný, ba přímo pasivně agresivní. Posměšky a úšklebky slečen si myslím skutečně nebyly na místě. Tuto restauraci opravdu nedoporučuji.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa McDonald's?

McDonald's se nachází na adrese Strakonická 1279, 370 04 České Budějovice-České Budějovice 4, Česko

Jaké je telefonní číslo McDonald's?

Můžete kontaktovat McDonald's na čísle +420 724 320 121

Jak se dostanu k McDonald's?

Trasu k McDonald's najdete zde odkaz

Advertisements