Recenze

  1. Hiess Vladka ★☆☆☆☆

    Dnes jsem se tam zastavil se svou pritelkyni na kafe a pivko nez nam pojde vlak domu a muzu rict jen to ze katastrofa bylo nas tam dohromady 10 lidi a ta jedna osoba za barem (slecna) prisla k nam ke stolu dala nam jidelak ani se nezeptala co si dame k piti a odesla a pak dalsich 20min. neprisla tak jsme se sebrali a sli pryc dolu na vlak na simalce nas hned obslouzili

  2. JeňanSky ★☆☆☆☆

    Chodíme zde na oběd a obsluha (vousatý pán) je bezvadný. Snad ještě nikdy jsem nezažil tak skvělou obsluhu. Někdo s takovým vychováním a tak příjemný už dneska v hospodách snad není.

  3. Karel Orlita ★☆☆☆☆

    Měl sem tu čest si zajít na oběd. Objednal jsem si vývar a ražnici s hořčicí a bramborem. Vývar dobrý ale studený. Ovšem raznici obrovské zklamání. 3 malé plátky nějakého suchého masa vykoupaneho v mega kyselé omáčce plne hořčice. Ovšem fakt jsem čekal ražníčí a ne tenhle blaf.

  1. Irena Petrakova Fantova ★★★★★

    Hotel je velmi sympatický, klidný a především čistý. Snídaně předčily naše očekávání. V blízkosti je krasný biotop Lazna.

  2. Lenka Gebrová ★★★★★

    Včera jsme se zastavili na oběd ve skupině (13 osob) na moto výletu. Vše v pořádku. Rychle a dobře jsme se najedli. Nikdo neměl výhrady. České hotovky - o.k. Obsluha bez problémů. Ceny přiměřené. Prostředí moc hezké. Manžel, který zde obědvá častěji, říkal, že zrekonstruovali. Povedlo se! Krásné hortenzie na terase.

  3. Nikola Matoušková ★☆☆☆☆

    Restaurace Alf - no, odcházela jsem zklamaná! Dneska jsme s manželem z Trhových Svinů zavítali na oběd do této restaurace. Přišli jsme v 11:50hod, uvnitř byli +- 3 stoly, na terase také tak. Sedli jsme si a to bylo tak všechno. Bylo 12:15hod, nikdo se za námi nezastavil, ač nás obsluha viděla. Nepatřím mezi nevýrazné lidi a s mými růžovými šaty jsem svítila do dálky. Sem tam se objevil nějaký pán, který chodil do kuchyně a z kuchyně, pokud šlo o zaměstnance, mohl se zmínit, že za námi ještě nikdo nepřišel. Pak si k vedlejšímu stolu sedla paní s dítětem a ty změnily místo, aby si jich obsluha také všimla a zašla za nimi. Jak paní dopadla, nevím, jelikož jsme se s manželem zvedli a z restaurace odešli. Je hezké, že prostředí zvelebují, ale pokud obsluha nebude plnit základní pracovní povinnost a to - obsluhovat zákazníka, tak je to prd platné. Najedli jsme se nakonec jinde, tak asi o naše peníze tolik nestáli....

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Hotel Alf?

Hotel Alf se nachází na adrese Žižkovo nám. 2, 373 12 Borovany, Česko

Jaké je telefonní číslo Hotel Alf?

Můžete kontaktovat Hotel Alf na čísle +420 602 169 285

Jak se dostanu k Hotel Alf?

Trasu k Hotel Alf najdete zde odkaz

Advertisements