Recenze

  1. Petra Novotná ★★★★★

    Úžasný pobyt v chaloupce. Děkuji. Pokoje jsou krásné, čisté, atmosféra chalupy a zahrady ...klid,pohoda. Pro mě určitě účel pobyt splnil. Majitelé jsou příjemný a vstřícní.

  2. Johana Fundová ★★★★☆

    Začnu s pozitivy. Jde o opravdu moc hezky udržované klasické jihočeské stavení s velkým dvorem. Bezva sezení venku s grilem a kulečníkem na venkovní terase, menší bazén na ochlazení při horkých dnech, zápraží s posezením a dokonce i s venkovní postelí, kde si můžete dát příjemný odpolední šlofíček. I vevnitř je chalupa příjemná, hezké ložnice, 3 toalety… zkrátka opravdu krásné místo, které má své genius loci. Co nás překvapilo, byly neohlášené návštěvy paní majitelky, kterých proběhlo za 4 dny hned několik - vždy dopředu neohlášeně - jako by nás chtěla kontrolovat. Nejpodivnější byla ovšem návštěva pána na opravu internetu, o které jsme také nevěděli dopředu a který se také na dvoře zjevil zničehonic. V tu chvíli jsme odjížděli na výlet do Písku, tak nám bylo nepříjemné nechat cennosti (notebooky apod.) v chatě, ale co se dalo dělat. Když jsme se vrátili, schody na půdu byly otevřené a vyndané, jako by tam opravář internetu stále byl… netušili jsme, nevěděli, volali na půdu, nikdo neodpovídal. Suma sumárum chalupa krásná, ale nechápali jsme neohlášené návštěvy a také to, proč je zjevně tak obtěžující, že se ptáme, jak se používá kulečník, gril… Zeptali jsme se hned při check-inu, právě proto, abychom nemuseli obtěžovat při pobytu. Nakonec jsme se ještě báli, že nám budou majitelé pak tvrdit, že jsme něco v chalupě rozbili, protože na kulečník i gril jsme se nejprve dozvěděli "to víte, předchozí hosti s tím něco udělali." Pak jsme pochopili, že asi šlo jen o neochotu vysvětlit, jak co funguje. Na Bookingu není uvedeno, že platíte za úklid 800,- Kč zvlášť. Stejně tak si dejte pozor, abyste daň platili za počet nocí, ne dnů.

  3. miroslav rampas ★★★★★

    Přátelé kamarádi já jsem byl spokojený.Měl jsem strach před odjezdem co to bude ale teď musím říct super krása. Chalupa kompletně zařízená od myčky až po pípu. Venkovní sezení famózní. Majitel vstřícný. Bylo nás tam jako hrachu a každá rodina měla svoje soukromí

  1. James Duncan ★★★★★

    Chalupa Semice je příjemné stavení, v klidném prostředí, předměstí Písku. I v horkých letních dnech byl uvnitř domu příjemný chládek a už dlouho jsem se v noci tak dobře nevyspal. V chalupě jsou dvě moderně vybavené koupelny,3x WC, jedna prostorná místnost na spaní pro 4 osoby a 2 menší místnosti pro 2 a 3 osoby. V přízemí kuchyň a velký obývací pokoj kde se pohodlně vyspí dalších 6 lidí. Takže nedostatkem prostoru tady jistě nikdo trpět nebude. Přístřešek s krbem, pípou, posezenim a prostorem pro společenskou zábavu je taky dostatečně velký pro to aby se zde každý cítil dobře. Jediná výtka. Po dobu našeho pobytu nefungovala WiFi, ale to se nakonec ukázalo taky jako nepodstatný detail. Zábavy bylo i tak dost.

  2. Stanicek Zavadilu ★★★★★

    Ubytovani pekne a ciste. Uzavreny dvur je idelani pro hrajici si deti, venkovni posezeni je idealni pro popijeni osvezujicich napoju jejich rodicu (pipa, krb, lednice, ledovac). Pred chalupou pekny maly rybnik s detskym hristem.

  3. Milan Šarík ★★★★★

    Ubytování super, krásná čistá chalupa. Ideální pro rodiny s dětmi :) S majitelem parádní domluva, pokud byl problém, tak ho hned vyřešil. Mohu jedině doporučit.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa CHALUPA SEMICE?

CHALUPA SEMICE se nachází na adrese Obecní 99, Semice, 397 01 Písek-Písek 1, Česko

Jaké je telefonní číslo CHALUPA SEMICE?

Můžete kontaktovat CHALUPA SEMICE na čísle +420 608 101 121

Jak se dostanu k CHALUPA SEMICE?

Trasu k CHALUPA SEMICE najdete zde odkaz

Advertisements