Recenze

  1. Jiri Konrad ★★★★★

    Klidné místo, i když přímo u silnice I/4, v ložnicích úplný klid a v noci pořádná tma - minimum světelného smogu. I z zimě se dá zatopit individuálně. Moc prima.

  2. Michal Vojtíšek ★★★★★

    Ač to tak že silnice nevypadá, neváhejte se tu ubytovat. Není tu opravdu nic, co by Vám mohlo chybět.

  3. Petr Ulman ★★★★★

    Spokojenost třetí rok po sobě. Z důvodu slabého mobilního signálu nutno lépe vyřešit. Občas jsme potřebovali trochu pracovat a internet bída.

  1. Pavlína Mazáčová ★★★★★

    Neboť jsem zde jela s mírnými obavami / některé recenze byly "nepěkné" / chci se podělit o názor několika rodin, které zde trávily nádherný týden dovolené . 1)Pitná voda : zde sice není, nicméně majitel zanechal tolik balené vody, že jsme ji nebyly schopni spotřebovat . 2). Ruch z ulice : nijak nevadil. Směrem k cestě je situována pouze část užitková .. tedy ne ta část, kde jsou umístěny pokoje. V této části jsme každý den snídali a i tak nemohu říci, že bych si nějaký velký ruch uvědomovala. 3).Pokoje: vkusně zařízeny, čisté , prostorné . Skvělé postele na kterých se všem spalo naprosto úžasně. Také musím zmínit říčku pod okny. V noci skvěle supluje přírodní klimatizaci a navíc její bublání nádherně uspává. U jednoho člena, který má problém se spánkem, působila bez nadsázky jako přírodní afrodisiakum. Za naši skupinu tedy NAPROSTÁ SPOKOJNOST ...není co vytknout. Ani to, že wifi není na některých místech příliš silná. Kdo chce, dokáže i tento malý nedostatek proměnit ve velkou výhodu :-) . Moc děkujeme panu domácímu a slibujeme , že se ještě vrátíme.

  2. Leonarda Kosová ★★★★★

    My zde meli svatbu,byli sme naprosto spokojeni,teplo s topenich na pokoji dost velke,rychle se pokoje vyhrejou,kdo umi zachazet s drevem a topeni v hlavni mistnosti ma teplo krasny.Vse nam bylo vysvetleno i jak je to s vodou takze za nas spokojenost,nic nam nechybelo,sem tam sice zablbne wifi ale to neni chyba majitele a dodavatele pripojeni a my hlavne prijeli se vzit coz se podarilo,hoste byli tez s nami spokojeni a deti s nami take meli velky prostor na litani,velke plus prikladam kychyni kde se da udelat a pripravut vse a vybaveni,velke mistnosti kde se vse odehravalo.Pokoje super,proste staci,apartman je vhodny i pro rodiny s detmi mate tam vse po ruce,spani,kuchyn,koupelna naprosto dostacujci.Venku gril,zahrada,parkovaci mista vse ok a najednicku.Opravdu za nas spokojenost.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa STATEK U POTOKA?

STATEK U POTOKA se nachází na adrese Sudslavice 15, 385 01 Vimperk, Česko

Jaké je telefonní číslo STATEK U POTOKA?

Můžete kontaktovat STATEK U POTOKA na čísle +420 601 336 089

Jak se dostanu k STATEK U POTOKA?

Trasu k STATEK U POTOKA najdete zde odkaz

Advertisements