Vždy když jedeme do Kašperských hor vždy se zde zastavíme na večeři. Obsluha je ochotna a velmi vstřícná. Děkujeme
Fotografie
Recenze
-
Miruška Pelc ★★★★★
-
Lucia Salluzzo ★☆☆☆☆
Jsem Italka co bydlí v Česku, takže vím o čem mluvím a tato "pizzerie" si nezaslouží název pizzerie. Jsem si jistá, že pizza byla rozmražená protože ten vzhled a chuť to naprosto dokazovalo, opravdu nejhorší pizza a to jsem jich měla už fakt spoustu. To co mě ale fakt naštvalo byl naprosto nepříjemný personál který byl velice nevstřícný vůči mým psům. V životě bych sem už nešla a všem doporučuji si najít cokoliv jiného co určitě bude lepší.
-
Marťásek “Pavouček” ★☆☆☆☆
Jezdime sem roky, a rádi. Měli jsme zde i svatební oběd. Ale dnes - obsluha z řad neuctivých teenagerů. Dostali jsme 2x točené pomelo/grep. Jedna sklenice byla perliva a plná pěny i po 7 minutách. Druhá od počátku bez pěny a bublinek. Zeptal jsem se proč, prý to tocili hned po sobě. Buď lžou a limonáda byla stará a nebo špatně vymývají sklenice (saponát potlačuje tvorbu bublinek). V obou případech je to spatně. Neumi řešit situaci jinak, než pohledem, že jste naprostý d*bil a nenavrhnou ani jiný nápoj. Celou dobu dělal společnost obsluze mladík mluvící neustale sprostě. Za mě velké zklamání. Další návštěvy budeme zvažovat.
-
Jakub Čmok ★★★★★
Jídlo moc dobré, příznivé ceny. Jediné minus - nedá se platit kartou.
-
DyFloyd ★★★★☆
Dnes, jsem si udělal výlet na Kašperk, tak jsem se zeptal siry, ať mi doporučí nějakou restauraci v okolí. Vyjela na mě pizzerie pod hrádkem, tak jsem se podíval na recenze a i přes nějakou negativitu jsem tomu dal šanci, hned po příchodu na vás vyskočí lístek že nelze platit kartou, což v dnešní době zamrzí. Já naštěstí si vybírám vždy peníze pro takovéhle případy, můžete buďto sedět venku a nebo uvnitř je tam cca 6 stolů většinou pro 5 lidí. Hezkou atmosféru pizzérky bohužel kazilo na můj vkus až moc hlasité rádio. Obsluha velmi příjemná ikdyž byla plná restaurace dlouho jsem nečekal, objednal jsem si palačinky se zmrzlinou šlehačkou a s ovocem tomu nelze nic vytknout, bylo to výborné, jako hlavní chod jsem si objednal pizzu bianco s navíc slaninou a hermelínem. Vše bylo výborné najedl jsem se a zbytek jsem si odnesl domů:). Dávám 4 hvězdy i kvůli tomu že by obsluha mohla lépe kontrolovat stoly páč se tam váleli zbytky jídla ale bylo narváno tak to chápu jsme jenom lidi :) komukoliv doporučuji se zastavit když dostanete chuť na pizzu. Rád se tam zas někdy podívám.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Pizzerie Pod hradem?
Pizzerie Pod hradem se nachází na adrese Vimperská 13, 341 92 Kašperské Hory, Česko
Jaké je telefonní číslo Pizzerie Pod hradem?
Můžete kontaktovat Pizzerie Pod hradem na čísle +420 376 582 133
Jak se dostanu k Pizzerie Pod hradem?
Trasu k Pizzerie Pod hradem najdete zde odkaz