Recenze

  1. Romana Hengalova ★★★★★

    Byli jsme zde opakovaně jen na občerstvení, pan provozní skvělý, přátelský, ochotný, jídlo vynikající .Terasa má úžasný výhled, místo je zcela samotné v krásné krajině

  2. Aneta Bernatska ★☆☆☆☆

    Jezdíme na chaty a chalupy s nasi skupinou více než 30 let, ale s takovým přístupem jsme se nesetkali nikde. O úklidu se nedá hovořit, nefunkční lednice bez poliček, myši pobíhající po kuchyni, na mol opily provozní, který nám chatu předával, postele, které nebyly čistě převlečené a chybějící rošty na matrace, plynový sporák, kde fungovaly dva vařiče, unikající plyn, zápach, odpadky válející se kolem chaty, pod postelí džungle s odpadky a hromadou prachu, rozbitý ping pongový stůl. Válející se oblečení po předchozích hostech, nefunkční světla, hořící zásuvky. Chata hrůzy a hnusu. Nikdy víc.

  3. Pavel Janeček ★☆☆☆☆

    Co se na první pohled zdálo jako krásný školní výlet na Šumavě, se záhy změnilo v noční můru. Z Jihlavy jsme vyrazili plní nadšení a touhy poznávat krásnou Šumavskou přírodu, ale když jsme dorazili na místo našeho ubytování, byli jsme znechuceni a pohoršeni. Jako první zasáhla naše oči hygiena v pokojích, kde za posledních 30 let nikdo nezametl ani smítko prachu. V některých pokojích byli pod postelemi naházené věci od předchozích ubytovaných. Odfrkli jsme si a vydali se prozkoumat záchody. Nečekali jsme nic extra, ale toto bylo opravdu hrozné, v celém baráku byli pouze 2 záchody pro každé pohlaví, a když jste si na nějaký z nich sedl, znělo to, jako kdyby pod váma praskl. Ani jeden ze záchodů nešel pořádně zavřít. Prvnímu chyběla u dveří západka, takže jsme dveře museli celou dobu držet, aby se neotevřeli a u druhého záchoda dveře ani nebyli, pouze zatahovací plátno. Přemýšleli jsme, zda by nebylo lepší chodit vykonávat potřebu do lesa. Dále jsme se šli podívat na sprchy. V prvním patře byli 2, které překvapivě vypadali docela pěkně a dokonce z nich tekla i teplá voda. Třetí sprcha však byla katastrofa. Jen jsme vlezli do koupelny, všimli jsme si, že ve sprše je zaschlá nějaká žlutá tekutina a my se ani neodvážili hádat, co to je. Pak jsme se podívali na vypínač a zpozorovali jsme, že je celý od krve. Když jsme se vrátili na pokoj, měl jsem docela žízeň a chtěl jsem se napít, umyvadlo však vyplivlo jen odpornou hnědou rezavou kapalinu. Jak jsem se později dozvěděl, úplně stejně to bylo na všech pokojích. Když jsme se později sešli na večeři, byl jsem trochu vyděšen, že z této odporné vody také vaří. Jídlo nám připravoval pan Grundza a byla to asi jediná věc, na kterou si z celého ubytování nemohu stěžovat. Během následujících dní se děly velice zajímavé věci. Jednoho kluka odvezla sanitka kvůli střevním potížím a pod dalšími dvěma spolužáky se propadli postele. Vzhledem k tomu, že postele byli stlučené z prken, které nějaký líný truhlář posbíral z ohniště, tak se ani nemůžeme divit, že se postele rozpůlili. Pan Grundza však hrdinně vzal vrtačku a rozhodl se, že postele spraví, aby se na nich mohl vyspat i nějaký další chudák. A abych nezapomněl, pokaždé když jsme byli na procházce, tak nám všem pán správce prolezl pokoje pod záminkou úklidu, nikdy však nevynesl ani koš. Pokud Vás tato recenze dostatečně odpudila, mohu Vám už snad jen navrhnout nějaké lepší ubytování. Například kousek od tohoto bezbožného místa je výběh s vlky, který bude pravděpodobně mnohem lépe splňovat Vaše hygienické nároky.

  1. Jan Heger ★☆☆☆☆

    Cedule znovu otevřeno - obědy, večeře nás nalákalo s vidinou dobrého oběda. Par hotovek, které se nedaly jíst. Vývar ze sáčku a řízek s hranolkami snad na vyjetém oleji. Veliké zklamání.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Chata Šumava?

Chata Šumava se nachází na adrese Srní 20, 341 92 Srní, Česko

Jaké je telefonní číslo Chata Šumava?

Můžete kontaktovat Chata Šumava na čísle +420 376 599 250

Jak se dostanu k Chata Šumava?

Trasu k Chata Šumava najdete zde odkaz

Advertisements