Absolutní zklamání a ukázka toho, jak by restaurační provoz rozhodně vypadat neměl. Pokud se člověk chce před 21:00 normálně najíst, ze sjezdovky jde plno lidí, ale obsluha je bez vysvětlení posílá od stolu pryč s tím, že je zavřeno. Žádné označení, žádná informace, jen arogantní odmítnutí. Když to zkusíte další den po 21. hodině, situace není o nic lepší. Přestože je kolem spousta hostů a personál normálně funguje, dozvíte se, že už nemají jídlo. Nabídka se smrskne na naprosté minimum – buď mastný smažený polotovar (řízek) za skoro 200 Kč, porce spíš pro dítě, nebo hranolky s kečupem za „přátelských“ 108 Kč. Kvalita nulová, cena neobhajitelná. Když si děti chtějí ještě něco koupit s sebou, tak v 20:25 už nedostanete nic a v restauraci je odhadem 7 plných stolů. Obsluha nepříjemná, neprofesionální a místy až drzá. Žádná snaha situaci řešit, žádná omluva, žádný zájem o hosta. Máte pocit, že svým příchodem obtěžujete. Do této restaurace jsem šel čistě z nutnosti, ne z chuti. Sám podnikám v gastru a tohle je smutná ukázka toho, jak provoz, komunikace i přístup k hostům vypadat nemají – obzvlášť v resortu, který si na něco hraje. Bohužel. Velké zklamání a rozhodně nedoporučuji Lyžování na ty podmínky skvělé, ale tohle ,,restaurační zařízení , je opravu špatné.
Fotografie
Recenze
-
Michael Naiden ★☆☆☆☆
-
Anežka Jelínková ★★★☆☆
Jídlo bylo normální, ale velké porce. co bysme asi čekali od rychlého občerstvení, obsluha zmatená paní se několikrát ptala na stejnou otázku. CHAOS nezorganizované a moc lidí, můžu doporučit někomu komu to nevadí.
-
Patuna96 ★☆☆☆☆
Myslel jsem si že na řízku se nedá nic zkazit ale tohle bylo na žlučníkový záchvat, mastný a opravdu odporný… rok co rok mě přijde že je to tu jídlo v létě horší a horší, udělejte s tím něco.
-
beruška sedmitečná ★★★★★
Tato samoobslužná restaurace nabízí kromě meny taky hezké výhledy z terasy na lanovku a sjezdovku,jídlo mi chutnalo restaurace byla v době mé návštěvy poloprázdná (byla neděle) nabízí tu polévku, saláty, zákusky, denní meny,kávu automat,balenou vodu čep a plech pivo,domácí limo atd atd jídelna nabízí dost místa k sezení, tv fre wifi a zásuvky např dobití tel..pro děti jsou tu připravené jídelní židličky..restaurace se nachází v patře.. wc je dole ..parkoviště je tu dost velké a bezplatné v blízkosti pár desítek metrů od restaurace.. pod restaraci je také pokladna na lanovku,půjčovna a servis lyží ,nedaleko je dětská školička v zimním čase, v létě pak vodní tubing, trampolína,v bike pak pak půjčovna kol a koloběžka,atd atd pár set metrů je Pilský rybnik na koupání..
-
Zdenek Beatle ★★★★☆
Prostředí a vybavení areálu super. Někteří číšníci v restauraci byli docela neochotní. Měli jsme oběd, večeři, oběd, které se svým složením příliš nelišily. Příliš tvrdá postel
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Nahoru Resort Monínec | Restaurace M2?
Nahoru Resort Monínec | Restaurace M2 se nachází na adrese Moninec 7, 257 91 Sedlec-Prčice-Sedlec-Prčice 1, Česko
Jaké je telefonní číslo Nahoru Resort Monínec | Restaurace M2?
Můžete kontaktovat Nahoru Resort Monínec | Restaurace M2 na čísle +420 314 004 539
Jak se dostanu k Nahoru Resort Monínec | Restaurace M2?
Trasu k Nahoru Resort Monínec | Restaurace M2 najdete zde odkaz