Byl jsem k chemické dekarbonizaci ze začátku trochu skeptický, nicméně výsledek byl velmi dobrý. Přirovnal bych to k omlazení motoru, zmizel nepravidelný chod na volnoběh (motor není ani slyšet, žádné vibrace), opět okamžitá reakce na plyn a celkový projev je vyrovnanější. Též se vrátila živost a síla, kterou si pamatuji, když bylo auto nové. VW Golf VII, 1.4TSI, 142 000km. Zásadní může být i pořádné projetí vozu po procesu. Já udělal hned výlet lehce přes 200km bez zastávek a během jízdy bylo cítit, že se stav ještě postupně usadil. Následně auto absolvovalo cestu do Chorvatska a zpět převážně po dálnici, bez sebemenšího problému. Aktuálně po procesu najeto přes 3000 km a stále vše ok. Za sebe mohu určitě doporučit.
Fotografie
Recenze
-
Jarda Liška ★★★★★
-
Michelle Sun ★★★★★
Perfektní servis, služba i komunikace. K panu Polákovi se vždy ráda vracím s plnou důvěrou a stejně tak tomu odpovídá moje auto, které by bez něj rozhodně nefungovalo tak výborně. Všechno je mi vždycky rozumně vysvětleno, práce naprosto precizní, kvalitní a spokojeně si můžu jezdit dál. Všem vřele doporučuji.
-
Zdeněk Novák ★★★★★
Byl jsem u p. Poláka s Audi SQ7 rv. 2018. Vše proběhlo v pořádku. Komunikativní, příjemný chlapík co vše vysvětlil a hlavně dobře odvedl svou práci a vozidlu to hodně pomohlo! Doporučuji!
-
Martin Nerad ★★★★★
Dekarbonizaci u pana Poláka jednoznačně doporučuji. Po proceduře je motor tišší, kultivovanější a má mnohem lepší reakci na plyn. Benefit vidím i v možnosti být celou dobu přítomen a doslova panu Polákovi koukat pod ruce a vidět co se děje. Navíc se u toho ještě dovíte spoustu věcí, např. jak se o motor správě starat nebo v jakém je opravdu stavu.
-
cubec1 ★★★★★
U pana Poláka jsem byl již před nějakým časem, ale hodnocení jsem chtěl napsat s odstupem. Nyní mám najeto něco přes 5000 km od doby servisu. Na autě byla provedena dekarbonizace a musím říci, že výsledek je velice dobrý. Co se rozhodně změnilo je chod motoru. Auto se krásně sbírá z nízkých otáček a bez známek zvýšených vibrací nebo typickéko dieslového dunění. Spotřeba se pravděpodobně moc nezměnila, ale moc jí nesleduji. Předtím několikrát hlásilo snížený průtok vzduchu na vstupu turba, nyní vše bez problémů. Měl jsem strach o DPF či systém AdBlue, ale nikde se nic špatného neděje. Mohu jen doporučit. Audi A8L 2014 3.0TDi 190kW; najeto 200 000 km
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Autoservis Polak?
Autoservis Polak se nachází na adrese Třebsín 13, 257 44 Krňany-Netvořice, Česko
Jaké je telefonní číslo Autoservis Polak?
Můžete kontaktovat Autoservis Polak na čísle +420 777 003 038
Jak se dostanu k Autoservis Polak?
Trasu k Autoservis Polak najdete zde odkaz