Za ty prachy člověk samozřejmě nečekal nic extra. Logicky. Na druhou stranu, nečekal jsem, že v 21. století je něco takového ještě možné. Před časem jsme vyrazili se známým do Prahy na koncert a šlo nám o dvě noci, vyloženě jen přespání, tak jsme nehledali nic extra. Fotky na webu této ubytovny jsou naprosto zavádějící, což jsme samozřejmě nemohli tušit. Již u dveří, kde postávala partička podivných lidí u kterých si člověk nebyl jistý, zda vás v noci neoberou, nebo hůř - nepodříznou jsme byli poněkud šokováni z celkového vzhledu ubytovny. I tak jsme ale sebrali odvahu a vstoupili dovnitř. Existence, které se potulovaly po chodbách byly jak ze špatného filmu. Pokoj naprostá katastrofa. Něco takového jsem v životě neviděl. Špinavé postele, poničená okna, nedoléhající dveře, které šly zamknout jen s opravdovým vypětím sil. Miliarda mrtvých hmyzáků v zářivce na stropě, takže světlo z ní pronikalo jen opravdu ztěžka. Pod okny venku regulérní skládka. Na chodbách kravál od ubytovaných hostů. Sociály smrděly plísní a zatuchlinou, jít tam na záchod by byla asi sebevražda. Zkrátka něco naprosto otřesného. Na této ubytovně jsme strávili všehovšudy asi 30 minut, než jsme si zařídili ubytování jinde. Bylo to ovšem nejšílenějších 30 minut v mém životě. Ještě dneska se o mě pokouší šok, když si na to vzpomenu. Peníze, které jsme uhradili za "ubytování" jsme pochopitelně zpět nedostali. Panička na "recepci" se ještě divila, proč odcházíme. Upřímně, ty peníze mi byly úplně ukradený, byli jsme rádi, že jsme odtud vypadli. Každopádně, je naprosto neuvěřitelné, že to tam hygiena, nebo ČOI ještě nezavřela.
Recenze
-
Franta Černoch ★☆☆☆☆
-
Pavel Veselý ★★★★☆
Líbí se mi hlavně blízkost k MHD bus 109 a 136 kterými mi to člověk do metra má pár minut. Také celkem jde cena za dlouhodobější ubytování ( nad 14 dní ). Ubytovna je zasazena do klidného prostředí. Zápory: velmi tenké přepážky mezi pokoji, takže je slyšet dění v ostatních pokojích, a pokud nemáte okna do ulice, máte pod okny vlakové odstaviste kde mají nejvíce na pilno v noci.
-
Ondřej Kopecký ★★★☆☆
Za tu cenu si nemůžu stěžovat (teda až na nefunkční wifi) Za nějakých 260kc na noc jsem dostal vlastní pokoj s manželskou posteli, gaučem skříní a stolem, myslím že to není zlé. Jako nedostatek vidím to, že sem neměl žaluzie a svítilo mi velké světlo do pokoje z nádraží. Dále pak ze se na chodbě kourilo a byl slyšet každý krok i hlas. Lidé však dodržovali noční klid. Byli zde hlavně Češi a Ukrajinci. Celkově jsem za ty peníze spokojený.
-
Svatopluk Vosyka ★★☆☆☆
Na jednu stranu levné, ale nevýhod je více. Arogantní přístup personálu, ubytovaní lidé vypadají nebezpečně ( na pokoji se raději zamykat...), nesmyslná pravidla pro ubytované, v pokoji, kde jsem byl já, chyběla oknu klika, takže nešlo úplně zavřít; povlečení, které jsem dostal na recepci, bylo sice vyprané, ale špinavé fleky byly vidět všude... Rozhodně nedoporučuji!!!
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Ubytovna Novovysočanská?
Ubytovna Novovysočanská se nachází na adrese Kňovická 1249, 264 01 Sedlčany, Česko
Jaké je telefonní číslo Ubytovna Novovysočanská?
Můžete kontaktovat Ubytovna Novovysočanská na čísle +420 603 851 964
Jak se dostanu k Ubytovna Novovysočanská?
Trasu k Ubytovna Novovysočanská najdete zde odkaz